O čo ide v detailingu?

Autokozmetika, Leštenie, Umývanie

Moderátor: Ludo44

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
autodetail.sk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 18.06.2012 15:33
Bydlisko: Bajkalská 12, Bratislava
Kontaktovať používateľa:

O čo ide v detailingu?

Príspevok od používateľa autodetail.sk »

Predpokladáme, že väčšina z Vás autodetail.sk už pozná, keďže sme na Slovensku zakladali detailing vozidiel. Máme za sebou roky praxe, či už v detailingu áut, ako aj v komerčnom predaji detailingových produktov /alebo ako sa na Slovensku hovorí „autokozmetiky“/. A preto sme sa rozhodli poskytnúť naše vedomosti vrámci slovenského VW klubu, nakoľko si myslíme, že sa jedná o profesionálne zvládnuté fórum, ktoré patrí k najlepším na Slovensku.

Pre tých, ktorí nás dodnes nepoznajú - našou filozofiou vždy bolo a bude ponúkať „najprv radu - až potom produkt“ - povedané „medzi chlapmi“ a bez zbytočných blábolov - nesnažíme sa bezhlavo predávať čokoľvek. Prezentujeme o čom je detailing, tzn. „autokozmetika“ a ako „autokozmetiku“ správne používať.

My Vás nebudeme oblbovať so „zázračnými produktmi a metódami“, s ktorými máte vyzdvihnúť „krásu a šarm“ Vášho vozidla /a je jasné, že keď použijete nami ponúkané produkty a metódy detailingu, nedostanete k tomu od nás bambusové ponožky, mixér s cyklónovým efektom a pyranha nožmi, ktoré sa nikdy nevytupia a už určite Vám nepošleme energiu na liečenie Vašich vegetatívno-prostaticko-kardio-nefrologických problémov a hemoroidov ako veštec Boris :D :( :idea: /.

Takže v nami moderovanej sekcii VW klub fóra /čiže tu.../ Vám poradíme, aké sú podľa nás najlepšie detailingové produkty. A keďže sme od začiatku našej existencie nezávislí od akejkoľvek značky, čiže jej nemusíme robiť reklamu, dostanete od nás objektívne informácie o kvalite, funkčnosti, ako aj náročnosti použitia detailingových produktov. To, čo si z toho vyberiete, je už samozrejme na Vás.

O čo ide v detailingu?

Samotný detailing vozidiel, alebo v anglicky hovoriacich krajinách „car detailing“, chápeme ako použitie produktov, metód a postupov, ktorých výsledkom je ochrana vizuálno - dizajnových častí a prvkov vozidla, ako aj ich korekcia /alternácia/ vo vzťahu dosiahnutia čo najlepšieho esteticko - prezervačného výsledku.

Povedané „ľudskou rečou“ – v detailingu ide o to, aby auto vyzeralo čo najlepšie, či už „zvonku“ alebo „zvnútra“, a takisto aby bolo vozidlo a jeho vizuálne časti /prípadne doplnky/ – lak, chróm, sklo, vinyl, guma, koža, textil, hliník a plasty – chránené. Tým sa predĺži životnosť vozidla a zachová sa jeho hodnota. Samozrejme, že vedľajším efektom bude obdiv okolia, ako aj spokojnosť majiteľa vozidla. Teda chlapi budú závidieť a baby sa vrhať na kapotu :D .
web: http://www.autodetail.sk" onclick="window.open(this.href);return false; - eshop s profesionálnou autokozmetikou, fórum o detailingu áut
facebook: https://www.facebook.com/autodetail.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď

Návrat na "Detailing"