Vymena dvojhmoty

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Michalides91
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.05.2023 20:12

Vymena dvojhmoty

Príspevok od používateľa Michalides91 »

Ahojte. Mam passat b7,automat dsg,2013 rocnik, 103kw,diesel,Motor CFFB.
Budem menit dvojhmotu.. prosim vas, co vsetko je dobre vymenit ked uz to bude rozobrate, pripadne poradit kde a co kupit? Nasiel som na nete firmu ktora predava repasovane dvohmoty s certifikatom a s 2 rocnou zarukou…. ….kupit ci radsej funglac?
Priblizna cena aj s vymenou? Niekto z Ba/Blizke okolie ? Dik

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Vymena dvojhmoty

Príspevok od používateľa bengal »

Určite by som volil nový diel a pokiaľ možno tak originál VW. V komárne ich má jeden pán na bazoši originál VW. Jediná istota.
Za mňa repas určite nie.
Ale to je iba môj skromný názor.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Michalides91
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.05.2023 20:12

Re: Vymena dvojhmoty

Príspevok od používateľa Michalides91 »

Ahoj, dik za odpoved. Mas prosim ta kontakt na toho pana?? A co vsetko este treba vymenit ked uz sa bude menit dvojhmota?

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Vymena dvojhmoty

Príspevok od používateľa bengal »

Kontakt nemám, ale na bazoši ho nájdeš. Iba neviem či som sa nezmýlil a nie je zo Štúrova.
A tažko takto povedať čo je treba meniť. To sa vždy ukáže pri demontáži.
Može byť už netesný semering na klukovom hriadeli. Ale ako píšem vyššie, toto vidno až pri demontáži.
Na 3 z 10 výmenach sa ešte pritrafí niekedy výmena spodného silentbloku v nápravnici hlavne u starších ročníkov.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"