Swap motora Golf 3 66kw do T4 vysoké otáčky

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
BlackGallery
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.03.2024 18:10

Swap motora Golf 3 66kw do T4 vysoké otáčky

Príspevok od používateľa BlackGallery »

Ahojte klubaci 😊 prosím pomôžte kto viete pretože svätena voda nepomáha 8O ….

V novembri 2023 som sa rozhodol že v mojej T4 vymením motor a keďže som zohnal golfika v dobrej cene tak som ho kupil na komplet celého 😊 golf 3 1,9tdi 66kw (1z) pravdepodobne … no a tak som začal s prerabkou a keď už som bol na dobrej ceste nechal som sa ukecat nech tam dám 81kw turbo vstrekovače RJ … tak som aj urobil tu nastal 1 problém 81 kW problém som nezmestil koli kasni … tak som zohnal turbo 77/78kw (nepamatam) z octavie 2 …

Všetko som poskladal pozapajal naštartoval ALE mám vysoké otáčky 1200 pri voľnobehu a vôbec neviem čo s nimi
-skúsil som cez diag všelijako stelovat nepomohlo
-zistil som že na pristrojovke mi ukazuje 90• voda a na diag 68• (niekde som čítal že snímač teploty vody dvíha otáčky) môže to spôsobovať môj problém ?
- skúšal som odpojiť potenciometer plynového pedála a otáčky spadli na 940/980 môže byt chyba aj v potenciometri
-chlapi ak Vás napadne akýkoľvek nápad prosím sem s ním lebo už sa chystám na novo prekablovat motor a poistkovku

Ďakujem
IMG_7007.jpeg

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"