Zlý zvuk RNS315

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
Mariomk6
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.07.2023 08:26

Zlý zvuk RNS315

Príspevok od používateľa Mariomk6 »

Zdravím
Mám otázku ohladom rádia rns315, budem vďačný za každú radu. Asi 3 dni do zadu som namontoval čínske autorádio aj s CANBUS-om do VW golf 6 ale zvuk bol ovela horší ako predtým u origo rádia rns315. Rozhodol som sa teda že sa vrátim k rns315 a potom čo som ho naspäť namontoval je ten zvuk zlý už aj u origo rádia. Basy a výšky mám nastavené na max a hrá to dosť slabo, oveľa slabšie ako predtým než som tam namontoval to čínske autorádio. Zdá sa mi že zoslabol aj FM signál keď že v meste mi to občas zašuští čo predtým tiež nerobilo. Vedel by mi niekto poradiť kde by mohol byť problem ?
Ďakujem

noxik600
Vodič
Vodič
Príspevky: 143
Dátum registrácie: 30.06.2016 20:25

Zlý zvuk RNS315

Príspevok od používateľa noxik600 »

Stalo se mi to samé RCD 310 měněno za čínské se zesilovačem, zvuk špatný. Pak jsem našel pod anténou v bočním posledním okně /na obou stranách/ originální zesilovače, tak se vrátil rádio zpět a zvuk špatný.
Taky jsem koukal na střeše na ploutev - atrapa. Tak jsem tam dal klasickou anténu s prutem, vrátil čínské rádio se zesilovačem a hraje to dobře. Respektive čím blíž jsem vysílači, tak tím lepší a více signálu mám, čím jsem dál, třeba na vesnici, tak chytnu pouze country rádio nebo rádio beat, které hrajou dobře ostatní šumí.

Nevím, jestli jsme si zničili ty originální zesilovače? Zkoušel jsem i jiné čínské rádio, dražší, lepší parametry a fungovalo úplně stejně

Mariomk6
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.07.2023 08:26

Re: Zlý zvuk RNS315

Príspevok od používateľa Mariomk6 »

Tak bol som v servise na diagnostike ale žiadnu chybu im to nevypísalo. Skúsim vybrať ešte raz rádio a pozrieť či je tam dobrý kontakt. Keď tak skočim ešte niekam za autoelektrikárom.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"