Chip-Profituning

Moderátori: Hammer, Moderátor

Používateľov profilový obrázok
4track1031
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2522
Dátum registrácie: 12.01.2008 19:17
Bydlisko: žilina

Re: Chip-Profituning

Príspevok od používateľa 4track1031 »

http://www.youtube.com/user/slovak1031# ... bKlpFUYrC4" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
DominikVF
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 22.02.2011 09:18
Bydlisko: Košice okolie

Re: Chip-Profituning

Príspevok od používateľa DominikVF »

Krosik napísal:Neodporucam Profituning Hozelec, koli chovaniu k zakaznikov. Je tam na jezka ostrihany clovek, ktory nema na nikoho cas, ktory najprv 5 minut v kuse pred zakaznikom vola stylom "pici to bol taky kokot, tak ma najebal, proste kokot, neurobil to ako som chcel pici, no najebalo ma to pici" a to neprehanam, ozaj 5 minut takato zaplava nadavok pred zakaznikom, ktory tam chce nechat 200 EUR ???

Pristup k zakaznikom velmi neprijemny, a kedze maju viac pobociek tej istej firmy vy si mozte vybrat komu date zarobit, neodporucam Hozelec, blizko je Kezmarok napr, kde je myslim aj nieco ako centrala.

stará téma... ale pri ňom som bol aj ja chipovať auto... tiež jednom rukou na laptope a druhou telefonoval :) ale spravil mi to dobre.. :)
VW Golf5 < BXE > 1,9TDI/77kw PD (chip 140PS) r.v 06/model07 /Diagnostika VCDS 10.6.4 CZ/

Používateľov profilový obrázok
rallyboy
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 29.05.2008 21:34
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Re: Chip-Profituning

Príspevok od používateľa rallyboy »

mozno trosku neskoro, ale ked mozem chalani, mam s panom Soltysom ( zakladatel profituningu ) taku skusenost - kupil som od neho jazdene brzdy - Octavia RS (v Kezmarku od jeho zamestnanca p. Reznického) a ked som nasiel skrytu zavadu ( strhnuty zavit na strmeni na odvzdusnovacom ventily ) tak mi odmietol vratit peniaze a tvrdil, ze som si to urobil sam :!: :idea: Bola to viacmenej moja vina, ze ma nenapadlo pri kupe odmontovat odvzdusnovaci ventil, no taketo jednanie .... otras ! Takze neviem ako chiptuning, ale rozhodne by som s tymto panom a teda aj jeho firmou uz urcite nechcel mat nic spolocne ....
Vždy sa nájde niekto rýchlejší ako si ty, ale o to krajšie a cennejšie sú víťazstvá !!! Len tí najrýchlejší sú obdivovaní !!! RALLYBOY NO RISK - NO FUN !!!

Používateľov profilový obrázok
BoriPP
Vodič
Vodič
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 13.02.2011 13:22
Bydlisko: Poprad

Re: Chip-Profituning

Príspevok od používateľa BoriPP »

PROFITUNING môžem len vrelo odporúčať! Poznám aj Hozelec - Jano Cehula - otrasné chovanie, čipoval otcovho Passata a hoci soft urobil perfektne, ten slovník pri zákazníkovi, ktorý tam nechá dosť veľké peniaze je strašný.

Ak čipovať, tak jedine u majiteľa a šéfa - Ivana Šoltýsa. Prerábal mi kompletne celý soft, pretože pôvodný majiteľ to dal čipovať nejakému pekárovi v PO a turbo tak chrastilo, že môžem byť rád, že je celé. Super prístup a hoci som u ňho strávil asi 2 hodiny, lebo robil softy pre Bratislavu, som maximálne spokojný a každé ďalšie auto dám čipovať u ňho.

A teraz mimo témy: s tými brzdami to je naozaj Tvoja vina, mal si si to skontrolovať ;)
VW Passat Variant 11/2004 1,9TDi - 96kW || BMW E36 318i - 85kW

Používateľov profilový obrázok
rallyboy
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 29.05.2008 21:34
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Re: Chip-Profituning

Príspevok od používateľa rallyboy »

ano priznavam, mal som to skontrolovat - ale neserioznost a charakter sa ukaze az pri rieseni problemu... s panom Soltysom uz nechcem mat v zivote docinenia. Mna okaslal o 225 eur ( tolko stali nove brzdove strmene,ktore som si nakoniec musel kupit ). kedze Soltysove auto robili v profituningu a totalne znicili odzdusnovacie ventily,nedal by som tym ludom svoje auto ani keby pracovali zadarmo.... asi tolko. kazdy mame svoju skusenost :)
Vždy sa nájde niekto rýchlejší ako si ty, ale o to krajšie a cennejšie sú víťazstvá !!! Len tí najrýchlejší sú obdivovaní !!! RALLYBOY NO RISK - NO FUN !!!

Používateľov profilový obrázok
pablo1
Profík
Profík
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: 23.08.2009 17:18
Bydlisko: PT okolie

Re: Chip-Profituning

Príspevok od používateľa pablo1 »

ja som si dal robit auto do Turian k BH motor a max spokojnost,jednanie na urovni.
EX:Golf IV 1,9 tdi 66kw,AGR,hybrid 1749-35,FB PP764+soft BHmotor 109kw,334Nmhttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=80&t=38858
Passat variant 2.0tdi(CFGC) 130kw+soft BHmotor 150kw,431Nm

zbrecin
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.09.2023 11:11

Re: Chip-Profituning

Príspevok od používateľa zbrecin »

téma je už síce stará, ale vidím, že v Profituingu Poprad sa stále nezmenili. Prispejem aj ja, bol som tam pred 4 rokmi v 2019, prístup k zákazníkovi od pána C., ako tu už niekto spomínal dosť nekorektný, plný nadávok, večne telefón v ruke počas práce, hreší nadáva, čo by v podstate možno ani nevadilo, keby výsledok tej práce aspoň stál za to. Žiaľ opak bol pravdou, a dnes sa čudujem každému, kto nosí relatívne drahé a už sériovo silné autá do takýchto firiem na úpravu, keď nedokázal poriadne urobiť ani technologicky staré 1,8T s malými úpravami. Upovedomil som ho, že mám repasované turbo a pravdepodobne mi tam vyskladali niečo silnejšie, s inými lopatkami, niečo ako K04 - 001, čo potvrdil aj on po priebežnom zmeraní výkonu počas úpravy softu. S tým turbom si ale nedokázal poradiť a tlak mi počas jazdy kolísal v určitom rozmedzí otáčok, tak som tam musel pricestovať ešte raz, vypočul som si o pravdepodobných závadách (žiadne neboli), nejako s tým ešte zabojoval ale pocitovo to auto šlo úplne zle, tlak stále kolísal, často to hodilo aj do núdzaku. Level frustrácie bol u mňa tak vysoký, že som sa už nemienil zapodievať treťou cestou do Popradu, ani riešiť nejaké iné firmy, keďže ešte pred profituningom som raz bol aj v Bardejove u nemenovaných a tam čistá katastrofa, dospel som k presvedčeniu, že už nemá cenu skúšať tieto firmy metódou pokus omyl, aj napriek ich dosť dobrým referenciám na internete (lebo tomu aj tak 99% ľudí prd rozumie). Zohnal som si kábel a ihneď preflashoval softvér opäť na sériu. Po tomto nastalo u mňa dosť dlhé obdobie zasväcovania sa do danej problematiky a teraz keď viem, akú katastrofu mi dali do auta, a hlavne keď v tomto duchu pokračujú aj na drahých novších vozidlách, tak vám všetkým čo ste tam boli vyjadrujem úprimnú sústrasť :D V prípade záujmu som ochotný urobiť rozborku celého softu na 1.8T od pána C. čo dal mne, s tými jeho fatálnymi prešľapmi čo som tam našiel, len aby zakryl svoju neschopnosť nakalibrovať PID mapy nesérioveho turba, ktoré by mi s určitosťou skôr či neskôr dojebali motor a toto nie je žiadne kydanie, toto je žiaľ holý fakt.

Napísať odpoveď

Návrat na "ChipTuning"