Reproduktory

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Používateľov profilový obrázok
Maher
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 24.05.2012 14:15
Kontaktovať používateľa:

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa Maher »

Ja som zadné repro dorábal nemal som tam žiadnu predprípravu. Napinoval som si káble na konektore do rádia a natiahol do zadných dverí. Ťahal som to popri pôvodných el rozvodoch, teda poza prístrojovku pod prahy na dverách až do béčkových stĺpikov a do dverí. na dverách som nepinoval (dá sa to ale je to dosť obtiažne a zhoršuje to kvalitu zvuku, zo strany dverí je guma a do nej by bolo dosť problematické dávať pin). Teda som prevŕtal priechodku a tak natiahol kábel až do dverí. Tam som pripojil na výhybku (dával som dvojpásmo). Pre výškový reprák treba vyrezať dieru do tapacíru dverí, na stredobas treba krúžok inak by sa nedalo úplne stiahnuť okno. V prípade použitia koaxiálnych repro stačí preskočiť všetko od výhybky a pokračovať od stredobasov :D
VW Golf V 1.4 16V Black

Používateľov profilový obrázok
Marťas13
Vodič
Vodič
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 22.06.2014 15:33
Bydlisko: Michalovce

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa Marťas13 »

Užitočná rada,tak sa do toho môžem najbližšie voľno pustiť,zdokumentujem ak to bude nahodene
EX Golf lll 1.9 D 47kw.
EX Golf V 1.9 TDi 77kw BKC.
Octavia ll 2.0 TDI 103 Kw BMM

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa Jodal »

Ahojte:) máte k tomu dakto nejakú foto dokumentáciu teda? Tiež premýšľam nad tými zadnými repro a ak tomu správne rozumiem tak potrebujem len repro s podlozkami potom potiahnuť kábel od radia do dverí a pripadne ešte dokodovat?

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa dream7000 »

ano v podstate je to tak v reale ale zalezi ako to chces urobit, ci kable do origo stekrov v dverach a stlpikoch atd.....

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa Jodal »

no ak by som sa do toho pustil tak s tým by som sa asi až tak nezabával skôr by som to asi spravil tak ako písal hore Maher že spravil dieru a prepchal to tade len by som chcel vidieť že čo všetko je potrebné demontovať a hlavne ako postupovať pri tej prechodke vo dverách

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Reproduktory

Príspevok od používateľa dream7000 »

musis natiahnut kable pod kobercom od radia k B stlpiku, zlozit oblozenie prahu, stlpika, vycvaknut steker vo dverach, tade natiahnut kable na dverach dole tapacir namontovat repro, V ma ale dvere specifické, dava sa dolu vonkajsi plech, teoreticky to urobis aj bez jeho zhodenia cez dieru na repro

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"