Android Auto VW Golf Variant 7

Elektronika vozidla + všetko vo vnútri

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
fb_tom
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.05.2020 10:09

Android Auto VW Golf Variant 7

Príspevok od používateľa fb_tom »

Ahojte,

Mám VW Golf Variant 7 ročník 2019. Po kúpe auta som vlastnil telefon OnePlus One s verziou Androidu myslím 5.
Android Auto som mal v telefone a bezproblemov som sa pripojil k autu. (nevyužíval som tom)
Asi pred rokom som vymenil telefon za OnePlus 8T. Verzia Android 13 /aktualizacia oktober 2022
AndroidAuto mám vo verzii 8.5-654594-release
Pripojím telefon kablom, spustim androidAuto zobrazí sa: Pripojené auto volkswagen ale nič sa neudeje.
Na infotainmente sa nič nezobrazí.
Viete prosím poradiť ?

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1244
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Android Auto VW Golf Variant 7

Príspevok od používateľa jokir »

Skús použiť iný kábel, najlepšie originál.
A skús aj iný mobil, alebo aj aktualizuj android auto na verziu 8.6xxx
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

dislukas
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.06.2017 22:18

Re: Android Auto VW Golf Variant 7

Príspevok od používateľa dislukas »

Ahojte. Mam problem, ze v mojom Golfe Variant (10/2017) nefunguje Android auto. S tym istum mobilom a kablom to v otcovej Sufuzke funguje uplne v pohode. Ked pripojim mobil kablom a stlacim v aute tlacitko "APP" vyskoci len hlaska "Funkciu mozete spustit pomocou aktivacneho kluca. Obratte sa na vasho predajcu.". Vie niekto povedat co to stoji v autorizovanom servise? Dakujem

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1244
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Android Auto VW Golf Variant 7

Príspevok od používateľa jokir »

rátaj cca 300 €
Tu si zistíš info o MIB a či je možnosť ho odomknúť a ako. Ak si netrúfaš, sú ľudia čo sa tomu venujú
http://mib-helper.com/index.php?train=M ... 2D#details
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

dislukas
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.06.2017 22:18

Re: Android Auto VW Golf Variant 7

Príspevok od používateľa dislukas »

Tak som pisal do autorizovaneho servisu a toto mi odpisali
"Je možnosť zakúpenia aktivačného dokumentu v hodnote približne 333€ + inštalácia približne 75€ s DPH.".

Divna politika vo VW ked na inom aute sa spusti Android auto hned bez kupovania licencii. Trochu nemile prekvapenie pre mna po kupe.

EDIT: nakoniec som nasiel sikovneho cloveka, ktory mi nahral novy SW za podstatne nizsiu cenu. Okrem Android Auta mi funguje aj YT. 🙂

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektronika"