Zatekanie do interieru

2005 - 20..

Moderátor: ejne

oldschool
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.07.2011 18:50
Bydlisko: Bratislava

Re: Zatekanie do interieru

Príspevok od používateľa oldschool »

Ahojte, vyhodil som ten plast a lial hadicou vodu na celne sklo a pozeral. Videl som ze voda kvapka vo vnutri tejto suciastky, teda vo vnutri toho priestoru kam vedie ta suciastka dnu, smerom k motoru.(vid fotky) Neviem presne co to je, ale asi je to sucast toho valca vpravo. Je to pomocny spojkovy valec?

Viete mi poradit odkial idu kable k tomuto miestu, resp. ako by sa mohla voda dostavat az sem? Rozmyslam to nejak upchat, rozmyslal som natlacit tam silikon ale neviem co by to spravilo... idealne by bolo vediet kadial sa dostava voda az sem. Teda upchat to hore v tej vani pod celnym sklom...

Dakujem za kazdy postreh... uz zacinam byt dost na prasky z toho zatekania :cry:
Prílohy
IMG_6410-1.JPG
IMG_6413-1.JPG
Passat Variant B5, r.v. 1998
Škoda 105L, r.v. 1981

Jancivw55
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18.11.2019 07:57

Re: Zatekanie do interieru

Príspevok od používateľa Jancivw55 »

Zdravím, nejdem zakladať novú tému, dnes som si všimol vzadu na stropnom tapacire od dverí smerom dozadu fľak, auto som kúpil minulí týždeň je to Passat variant 2015, predchádzajúci majiteľ mi vravel že to tam bolo už aj keď on auto kupoval, a že sa to nezväčšuje. Viete mi povedať čím by to mohlo byť spôsobené ? Môže to byť cez strešné lyžiny ? Alebo okolo antény a že by sa tak presunula vlhkosť na kraj ? Ďakujem za info a rady

misino30
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.07.2018 16:06

Re: Zatekanie do interieru

Príspevok od používateľa misino30 »

Zdravim ja mam zase problem s tym ze ked vonku prsi a ked idem otvorit 5dvere tak mi skoro vsetka voda stecie do kufra.Neviete niekto kde moze problem?Alebo je to tak na figu riesene od vyroby?Mam passat variant r.v2007 1,9tdi 77kw.Za kazdu radu dakujem

fb_mária1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.05.2021 14:07

Re: Zatekanie do interieru

Príspevok od používateľa fb_mária1 »

Misino 55 - ja mam ten isty problem so zatekanim 5 dveri na Passate B6 Variant. Podarilo sa ti zistit, kde ti to zatekalo??? Vdaka za odpoved

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Zatekanie do interieru

Príspevok od používateľa ejne »

Bud je potrhana prechodka ceznu to tecie ck je najpravdepodobnejšie alebo ked si oatrekujete sklo tak je klasicka hadicka prasknuta
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Imino60
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.05.2023 22:22

Re: Zatekanie do interieru

Príspevok od používateľa Imino60 »

Nazdar chalani som tu nový a tak by som chcel poprosiť o radu tri dni pršalo a v aute pod nohami spolujazdca aj za ním je kopec vody vysaval som to no je tam voda znovu. Priateľ si všimol že za jazdy cez kaluže tiekla voda cez dieru pod kastlikom netuším sú tam 4 diery a neviem na čo sú. Je to Passat B6 variant 1,9tdi 77 je r.v.2006 doteraz som stým problém nemal až teraz to začalo auto vlastním 6 mesiacov vďaka za radu

misino30
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.07.2018 16:06

Re: Zatekanie do interieru

Príspevok od používateľa misino30 »

Zdravím nie na nič som neprišiel prechodky mám nové a cez hadičky to nejde. A keby len to! Ale za šoférom po výdatnejsom daždi vždy mláčka takže ja už neviem 🙄

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"