Trochu som zaiskril

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
danielnechala
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 09.02.2019 15:03

Trochu som zaiskril

Príspevok od používateľa danielnechala »

Čaute, dnes som vyberal subwoofer z auta, ktorý tam nechal predchozí majiteľ… baterku som odpojil, lenže kábel som zle zasekol a vrátil sa a oprel o kontakt na baterke… ja som vzadu išiel odkrútiť inbus ktorým boli zachytené káble na kapacitátory a zaiskrilo to.

Subwoofer uz nešiel, čo mi ale nevadí, skôr som sa zľakol potom keď som to cele odpojil, zapojil baterku a naštartoval auto lebo mi vyhodilo pár chýb:
kontrolka esp a volantu, radio sa nezaplo samo po otočení kľúča a na ovládaní okien nefungovala druhá poloha - musel som spínač držať aby išlo hore/dole… nešťastný som už bol na ceste do servisu ale po ceste sa všetky tieto chyby “samé” opravili…

Zaujímalo by či len potrebovalo chvíľu na zotavenie alebo tam mohlo niečo odpáliť a ešte sa môžu problémy vrátiť..

Inak v subwoofery bola aj poistka ale tej sa nič nestalo… ostatné poistky som ešte nepozeral.

Ďakujem
Prílohy
Inbus na pravo
Inbus na pravo
Golf VI, 2.0TDI CR 103kw, 2011, CFFB
Prievidza

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: Trochu som zaiskril

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

Po odpojeni baterie to je normalne,esp a volant zhasnu sami po prejdeni par metrov,na oknach treba nastavt spodnu a vrchnu polohu aby isli po stlaceni sami,zist s oknom dolu a drzattlacitko asi 5s,a to iste i s oknom hore

danielnechala
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 09.02.2019 15:03

Re: Trochu som zaiskril

Príspevok od používateľa danielnechala »

Ďakujem, prešiel som ži starého na novšie auto tak sa mi ešte nestalo žeby po odpojení baterky vypadlo niečo iné ako čas.
Golf VI, 2.0TDI CR 103kw, 2011, CFFB
Prievidza

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"