VW Touran 5T 2016 riadiaca jednotka Discovery Pro

2003 - ...

Moderátor: valado45

Napísať odpoveď
Jamelitto
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.11.2022 21:22

VW Touran 5T 2016 riadiaca jednotka Discovery Pro

Príspevok od používateľa Jamelitto »

Zdravim...poziadam o rady....vo VW servise mi zdelili, ze mam odpalenu riadiacu jednotku na radiu Discovery Pro (kazdych 6 min mi ho vypina a dava do error) a oprava respektive vymena je vraj 2500€.. 8O 8O ..rozmyslal som ci niekto nevie o nejakom vrakovisku alebo nema niekho znameho kto s tym robi, aby som vytiahol z havarovaneho auta bud cele radio alebo iba tu riadiacu jednotku, alebo uplne vymenil za ine 2 DIN radio (predpokladam cina)...poziadam o skusenosti a rady...dakujem

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1248
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: VW Touran 5T 2016 riadiaca jednotka Discovery Pro

Príspevok od používateľa jokir »

Pozri na bazoši MIB2,5 sú ľudia čo sa venujú opravám takýchto jednotiek. Alebo kúp použitú odblokovanú jednotku (displej použiješ svoj) , tu začínajú ceny od cca 400€ . Napíš aj odkiaľ si. Mám jedno ale pre škodovku, ale tuším sa dá prerobiť aj na vw.
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Jamelitto
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.11.2022 21:22

Re: VW Touran 5T 2016 riadiaca jednotka Discovery Pro

Príspevok od používateľa Jamelitto »

Ahoj...som z Miloslavova, ale pravdu povediac riesit 400€ nahraduplus nieco za onstalaciu a mat stale stare radio za 600€ to asi radsej pojdem do androit radia z ciny to stoji 250€ len niekoho najst kto mi ho nainstaluje...

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1248
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: VW Touran 5T 2016 riadiaca jednotka Discovery Pro

Príspevok od používateľa jokir »

Ver tomu že časom budeš chcieť originál, zobrazuje sa tam kopu informácií o vozidle a ešte viac nastavení . To nehovorím o tom že assistenti vozidla využívajú aj dáta z navigácie .
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Napísať odpoveď

Návrat na "Touran"