Osram LEDriving Xenarc

2008-

Moderátor: caravelle

daudi3211
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.09.2022 15:09

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa daudi3211 »

dodo6 napísal:
17.01.2022 11:42
riesim to na cz fore vw, ale dam to aj sem.z osramu z polska mi napisali:
Skontrolujte, či poistka nekoroduje a vymeňte ju. Poistku nájdete v krabičke na kábli od svetlometu k batérii.
..tak ju skusim vymenit,no uz 6.den to nehadze ziadnu chybu
mne to zacalo robit posledne dva tyzdne pri dialkovom, vacsinou som mal nastavene na AUTO svetla, no uz ma nebavilo ze zbytocne pri odomknuti auta vecer sa rozsvietia a zhasnu a tak som mal nastavene stretavacky manualne, co nesvietia pri odomknuti

najrpv som si pozrel ci ta hlaska sa nemyli, vsetko slo tak som na to kaslal,

vcera vecer znova to iste, no svietivost ako spinave halogeny, dialkove ked som zapol tak akoby nahodilo ledky na plne pecky a hned aj zhasli na slabo, zastavil som a to lave svetlo co mi hlasilo, xenon bol zhasnuty, zapol som 0, pockal paru sekund a premyslal co dalej, zapol znova len na AUTO a uz isiel .. no pokracuje to cize v tom nevidim happy end

na aute nejazdim tolko, aby sa takto opotreboval ten xenon, v decembri to budu 2 roky co ich mam, cize este zaruka no do Alzy to asi neposlem :D
pomohla vymena poistky alebo ako to riesit ?

dodo6
Vodič
Vodič
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:57
Bydlisko: okr.Michalovce

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa dodo6 »

reklamuj pokial mozes.mne iba vyhadzovalo chybu vypalenej ziarovky pri dialkovych ale vsetko fungovalo a dialo sa to 7mesiacov po skonceni zaruky.nakoniec som tolko otravoval fy.Osram,ze mi poslali zdarma ten novy modul ci co to je,vymenil som a odvtedy bez problemov.cize pre mna happyend.ako som pisal tu to je mrtve dost,riesil som to na cz fore.viac tu od strany 2:
https://www.vw-club.cz/golf6-tuning/osr ... 68-15.html

na cz fore mam nick dodo6cz ,je tam toho na precitanie dost ak sa nudis :)
ex.VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

daudi3211
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.09.2022 15:09

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa daudi3211 »

dodo6 napísal:
17.09.2022 17:04
reklamuj pokial mozes.mne iba vyhadzovalo chybu vypalenej ziarovky pri dialkovych ale vsetko fungovalo a dialo sa to 7mesiacov po skonceni zaruky.nakoniec som tolko otravoval fy.Osram,ze mi poslali zdarma ten novy modul ci co to je,vymenil som a odvtedy bez problemov.cize pre mna happyend.ako som pisal tu to je mrtve dost,riesil som to na cz fore.viac tu od strany 2:
https://www.vw-club.cz/golf6-tuning/osr ... 68-15.html

na cz fore mam nick dodo6cz ,je tam toho na precitanie dost ak sa nudis :)
Checkol som poistku v kabli do laveho, vela bieleho bordelu popadalo, zacal som vytahovat nejde, prava sla v pohode s rukou, no tato ani nahodou, s kombinackami som to postupne zacal tahat dolava doprava .. ani tak .. len sa sypalo biele .. nakoniec som to tahal uz silnejsie no opatrne nech to nezlomim, jeden pliesok sa tak zakorodoval do toho, az sa vo vnutri zlomil, plast je v pohode, ale pliesok zlomeny ostal trcat :D obe casti boli dost v korozii .. zozeniem poistku a dam update ci to pomohlo :D

daudi3211
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.09.2022 15:09

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa daudi3211 »

nefotil som detailne ale takto skoncila poistka :D
Prílohy
20220917_154255.jpg
20220917_154303.jpg

daudi3211
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17.09.2022 15:09

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa daudi3211 »

precistene prefukane peWD40tkovane
nova poistka a s ciernou paskou zaizolovane zhora aj zdola nech sa tam nic nedostane
skusal som aj dialkove a ok ziadna kontrolka vsetko ide, no uvidme pocas jazdy :D

dodo6
Vodič
Vodič
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:57
Bydlisko: okr.Michalovce

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa dodo6 »

dufam ze pomohlo.daj info co pocas jazdy.podla mna to bude ok.ja som mal poistky v pohode,bez korozie,aj som menil za nove.a nakoniec chyba bola inde...(ak si cital cz vwforum,vies)
edit: teraz som cital mail,jasne mozes ma kontaktovat nie je problem
ex.VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

dodo6
Vodič
Vodič
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:57
Bydlisko: okr.Michalovce

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa dodo6 »

zdravim vas.sice prispevok o nicom ale aj tak.pred par dnami som sa odhodlal a vymenil vybojku D8S v tychto svetlach za D8S LED.a poviem vam teda tak ako som bol nateseny ked som vymenil halogeny za tieto osramy,tak som nateseny este viac.svieti to teda neuveritelne,hlavne za dazda je to super (prosim nehejtujte ma ze to nie je legalne,to viem sam a je to na kazdeho volbe) ak niekto chce mozem odfotit a dat sem.kazdopadne z upgrade som spokojny,tak nech vam to jazdi bez problemov (zabudol som,vymena bola plug&play ziadne dodatocne drivery,balasty,odpory a pod)
ex.VW Golf 4 1.9TDi 66kw
VW Golf 6 Variant 1.4 16v 59kw

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"