Golf VI vôbec nejde elektrika

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
BobanSk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.01.2022 10:16

Golf VI vôbec nejde elektrika

Príspevok od používateľa BobanSk »

Zdravím Vás.
Mám VW golf VI Variant 1.6 Tdi. Včera manželka zaparkovala auto pred domom a dnes sme chceli ísť poobede na výlet a keď som prišiel k autu, tak vôbec nejde elektrika. Je úplne hluché. Nešlo diaľkové ovládanie, odomkol som kľúčom a nič sa vo vnútri nerozsvietilo. Dal som kľúč do zapaľovania a nič. Dal som nabíjať batériu ale stále nič.
Moja otázka znie, čo sa mohlo stať? Co mohlo úplne vybiť batériu za noc? Môže to byť poistka? Ak áno tak aká?
Ďakujem za odpoveď a pomoc..

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Golf VI vôbec nejde elektrika

Príspevok od používateľa jokir »

Môže to byť xy vecí. Poriadne nabi batériu a zmeraj na nej napätie . Skontroluj aj kabeláž , ukostrenie , zmeraj poistky v kabíne aj v motorovom priestore. Ak parkuješ vonku skontroluj či si nemal aj neželanú návštevu pod kapotou .
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

BobanSk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.01.2022 10:16

Re: Golf VI vôbec nejde elektrika

Príspevok od používateľa BobanSk »

Ďakujem za odpoveď.
Včera som dal tu batériu nabíjať a po chvíľke nabíjania nabíjačka ukázala eror takže je podľa mňa baterka v prdeli. Dnes to ešte premerame a uvidím. Len mi je divne ze tak naraz odišla, že vôbec neboli žiadne indície ze by odchádzala..

oberon
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 01.07.2015 21:34
Bydlisko: Košice

Re: Golf VI vôbec nejde elektrika

Príspevok od používateľa oberon »

Nic prekvapujuce pri kvalitne dnesnych akumulatorov, ze nevykazuje ziadny znizeny vykon ale zrazu zomrie :)
Golf 4 (hatchback), 1.9 TDI AXR 74kW
EIBACH Pro-Kit -30mm
BORBET XL, 7.5X17 ET35 (215/45)
Zadne silentbloky prednych ramien 8N0407181B
Zosilnene silentbloky zadnej napravy 6Q0501541E
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"