Fucanie turba

SDI, TDI, TDI PD

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
mato1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.11.2008 16:50
Bydlisko: janovce,okr. GA

Fucanie turba

Príspevok od používateľa mato1 »

Caute. Na passate 1,9 TDI 96 kw mam taký problem ze ked pridam za jazdy plyn a turbo zacne pracovat tak pocujem fucanie. Zdalo sa mi to ako keby to islo z pravej strany ale nie som si isty. Strata vykonu nie je akurat auto zacalo viacej dymiť. Asi by to mohla byt nejaka hadica len nevie ktora alebo mi skuste poradit

oberon
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 01.07.2015 21:34
Bydlisko: Košice

Re: Fucanie turba

Príspevok od používateľa oberon »

Ak ti to fuci z pravej strany, tak by som skontroloval hlavne to zakruzkovane.

Obrázok
Golf 4 (hatchback), 1.9 TDI AXR 74kW
EIBACH Pro-Kit -30mm
BORBET XL, 7.5X17 ET35 (215/45)
Zadne silentbloky prednych ramien 8N0407181B
Zosilnene silentbloky zadnej napravy 6Q0501541E
Obrázok

mato1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.11.2008 16:50
Bydlisko: janovce,okr. GA

Re: Fucanie turba

Príspevok od používateľa mato1 »

Ta vrchna hadica vyzera byt dobra a spodna neviem na isto nemal som ju dole len som pozrel zo spodu auta a pri pridani plynu sa stlaci

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Fucanie turba

Príspevok od používateľa janosik93 »

ak su hadice OK. m ože to robiť aj samotne turbo. Naloguja daj to sem
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Rastikes
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.03.2020 11:45

Re: Fucanie turba

Príspevok od používateľa Rastikes »

Zdravím chlapi , mám problém s 1.9tdi atd 200000km , auto ide akoby hladý diesel , turbo sičí ale výkon žiadny , do kopcov problem, obehovať problém atď. Podtlak mi robí , vytahoval som hadicu z N75 tak na prst mi podlat robilo , pridávala mi frajerka plyn , pozeral som na tu baňku na turbe , či sa dvíha tak sa dvihla o nejaké 2cm na nejakých 3500ot, môže byť chyba v zanesení, alebo v n75? auto mala predomnou žena a chodila väčšinou v meste a dosť lenivo. Mám aj log ak by ste sa mi na neho vedeli pozrieť a poradiť mi.. Potrebujem to riešiť , potrebujem chodiť do práce cez diaľnicu a neviem či to auto dá plus nechcem tam niečo viac dojeať. Log mám na rýchlostiach 1,2,3,4 ak to je zle ,dajte vedieť pojdem spraviť ešte raz log len na trojke ako som čítal na nete.

https://usaupload.com/shared/xadbfkpdow ... m8s95ja4x9

vopred ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Fucanie turba

Príspevok od používateľa janosik93 »

poriešil to pán?
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"