vibracia, asi kardanu

2002-

Moderátor: stinger11

Napísať odpoveď
maroauto
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.06.2014 11:32

vibracia, asi kardanu

Príspevok od používateľa maroauto »

zdravim mam taky problem, menil som stredove lozisko kardanu, guma bola napoly otrnuta a pri prudkom zrychlení bolo pocut buchanie kardanu ,vymenilo sa cele ulozenia ,buchanie prestalo avsak od rychlosti 40km/h do cca 60-70km/h zacalo nieco strasne rezonovat pod autom ,pravdepodobne kardan ,viete mi niekto poradit co stym? kde by mohol byt problem? stretli ste sa stym niekto?

Používateľov profilový obrázok
stinger11
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3526
Dátum registrácie: 30.12.2007 13:34
Bydlisko: Západné Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: vibracia, asi kardanu

Príspevok od používateľa stinger11 »

mne tiez klaklo to lozisko na touaregu, ale uplne, ze sa na aute nedalo ist nez 20km/h. Pri vymene loziska ich samotne lozisko ani nezaujimalo skor predna cast ci nebola poskodena, inac by nemalo zmysel menit lozisko mi bolo povedane. Uz si to nepamatam dobre, ale panko mi hovoril, ze ak je poskodene lozisko nema sa na to jazdit, lebo sa moze poskodit ta predna cast. Len to bolo uz asi cca pred 5 rokmi... preto si len matne spominam, ze riesili to ulozenie predne...

johny2906
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.06.2010 20:26

Re: vibracia, asi kardanu

Príspevok od používateľa johny2906 »

Keď ho rozoberieš s tých drážok treba si ich poznačiť a zložit presne tak isto lebo aknie tak sa Kardan rozvazi a trasie.

johnny5
Vodič
Vodič
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 08.01.2011 10:01

Re: vibracia, asi kardanu

Príspevok od používateľa johnny5 »

Ahojte, ja citim na aute, ze ked idem cca 50km/h tak mi buchaju skoro o seba kolena, avsak ked idem rychlejsie, tak uz nic. Mysite, ze to moze sposobovat kardan ? Hardy spojka, je vymenena, kotuce vymenene, kolesa vyvazene, geometria v poriadku. Diky moc

Napísať odpoveď

Návrat na "Touareg"