CHIPTUNING G7 1.6TDI

Dieselové motory

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
Dendik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 11.10.2018 08:30
Bydlisko: PO

Re: CHIPTUNING G7 1.6TDI

Príspevok od používateľa Dendik »

Kedze nikto neprispieva tak sem dam svoje skusenosti. Odkedy ma auto zvyseny vykon zlepsil sa chod motora, znizila sa dlhodoba spotreba o 0,4l uplne inak reaguje na plyn cize predbiehanie je malina a v 5tke to ma slusne zrychlenie od 140km/h az do 2..km/h . Samozrejme ze stym jazdim ako dochodca a tym padom nie je v lete problem jazdit so spotrebou zacinajucou 3,. l. Ziaden problem s emisnou (samozrejme vopred odjazdim aspon 20minut na max vykon zahriať aj olej nielen vodu...) Auto ma teraz cez 210t km cize cca 40tkm po nacipovani. Zatial som ziadne negativa nespotrehol, urcite odporucam.
Samozrejme zverit profikom s moznostou odmerat na valci a prip doladením.
B t w - povodna spojka, turbo, egr - akurat som musel vymenit pri kupe (155t km) rozvody lebo boli vyťahané. inak nic, samozrejme olen po 15t km...

septim
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23.02.2017 13:02

Re: CHIPTUNING G7 1.6TDI

Príspevok od používateľa septim »

Mozem sa pripojit k prispevku nadomnou. Mam asi 40000 po chipe, ale pravdu povediac moc to nie je citit. Urcite tam je zvysenie, daval som to robit v renomovanej firme v Petrzke, nechcem robit reklamu. Udajne mam 107kw a 320NM, brzdu som si uz neplatil. Ja nejazdim na vykon, ale kvoli bezpecnemu predbiehaniu som si to daval. MAm 1,6 TDI 2014 193000km, dlhodobu spotrebu mam 4,5L ale som ekoterorista. V extreme aj 3,2, ale palubak keca asi 3dcl. Emisie na 100% OK. Jedina zavada auta je preblikavajuca zavada paky DSG ze nie je v polohe P, menil som rozvody po 180 nakolko tiekla pumpa a motor sa prehrieval, inak netrebalo nic menit.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"