Tlmiče pre G6 - všeobecne

2008-

Moderátor: caravelle

Používateľov profilový obrázok
martin.palicka
Profík
Profík
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: 21.06.2011 12:13
Bydlisko: Roznavwa

Re: Tlmiče pre G6 - všeobecne

Príspevok od používateľa martin.palicka »

Ech ku*va, vyzera to vyborne, co su to za kolesa?

Hm, ze to nie je krok k horsiemu? A k lepsiemu? Mne by sa to v tomto pripade pacilo makksie. :mrgreen: Alebo je to +- autobus rovnako tvrde s lowtec pruzinami a Sachsami ako seriovy sportovy podvozok?
Golf VI Rabbit TDI - Helmut
ex Fiat Uno 1,4 TD - biely tesak

Používateľov profilový obrázok
misodk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 06.10.2011 14:14
Bydlisko: BA

Re: Tlmiče pre G6 - všeobecne

Príspevok od používateľa misodk »

Su to Audi kolesa 7x16 ET42, myslim, ze sa volaju Abitos.

Je to zmena k lepsiemu (pruziny). Nemozem povedat, ze by to bolo maksie, je to ine. Auto uz nie je take rozhodene na nerovnostiach, neposkakuje. Je to take kludnejsie, plavnejsie. Zaroven ide od naprav mensi hluk.
Tie Sachs tlmice bola zbytocna vymena, zdalo sa mi, ze predok je na tom trochu lepsie a zadok trochu horsie, ale asi to bolo iba v mojej hlave :). Wojtiiik mal pravdu, ked radil menit iba pruziny. Tiez vyzera byt pravda, ze balonove 15-tky vydavaju na nerovnostiach viac hluku, ako väcsie kolesa (na leto).
Golf 6, Rabbit 1.2tsi, United grey

Používateľov profilový obrázok
html
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 643
Dátum registrácie: 28.08.2013 10:11
Bydlisko: Raz tu, raz tam

Re: Tlmiče pre G6 - všeobecne

Príspevok od používateľa html »

Tak včera som už konečne vymenil pružiny na aute aj ja, s bratom sme sa poriadne zapotili :D robili sme to asi od pol štvrtej do štvrť na desať, stále sa niečo j*balo, alebo nešlo, potom mi pod autom ostal klátik na podoprenie a nie a nie ísť von, ale nakoniec sme to dorobili, keď už boli von tlmiče, tak som vymenil aj horné uloženie. Staré pružiny museli byť poriadne unavené, alebo boli skrátené. Oproti novým KYB boli o štvrtinu menšie. No uvidíme dnes ako to pôjde, ale zadok auta sa zdvihol poriadne, teraz to mám vzadu jak taký malý offroad :mrgreen: možno to chce len pár jázd s naloženým zadkom a sadne si to ;)
Prílohy
IMAG0228 3.jpg
VW Golf VII 1,4TSI BM 90 kW
ex: Renault Megane phase I 1,6 66kW LPG ; Ford Sierra 2,0 ; VW Golf VI Variant 1,6 TDI Bluemotion+ VW Golf 3 1,6 55kW ; Ford Mondeo 2,5 V6 ; Nissan Almera 1,5

dodkogib
Vodič
Vodič
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 02.03.2012 17:45
Bydlisko: BS

Re: Tlmiče pre G6 - všeobecne

Príspevok od používateľa dodkogib »

Mozem mat na aute co ma cca rok a par mesiacov nabehane 34000 takmer..vytecene tlmice na prednej naprave?? To akoze co? Je to reklamovatelne??
Golf 6 premium comfortline 1.6TDI 77kw 11/2012 CERVENA TORNADO prepravnik mojho zadku a bajku na preteky :D

Johniak
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.08.2019 17:20

Re: Tlmiče pre G6 - všeobecne

Príspevok od používateľa Johniak »

zdravim som tu novy
potreboval by som poradit
mam G6 tdi 77kw a odchadzaju mi predne tlmice rad by som ich vymenil aj s pruzinami vobec netusim za ake co sa tyka typu a znacky, na leto tam planujem dat R18 kola cize bude treba asi aj ine pruziny a tlmice ako origo standard
samozrejme neplanujem s tym orat obrubniky
kazdopadne nieco kompatibilne k R18 nieco co mi neznici oblicky a nieco co mi nevybiely ucet
rad si necham rozumne poradit
dakujem

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Tlmiče pre G6 - všeobecne

Príspevok od používateľa bengal »

Eibach struny sériový podvozok a máš pokoj.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Johniak
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.08.2019 17:20

Re: Tlmiče pre G6 - všeobecne

Príspevok od používateľa Johniak »

Eibach sada? Toto? E10850220122
Cize treba to znizit? To je ten udaj 30/30?
A tlmice ake? Kyb ci b4 ci b6?
Sorry za hlupe otazky som novacik kazda rada a vysvetlenie ma pre mna vysoku hodnotu
Vdaka

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"