b7 antena gps, jednotka TPMS, jednotka FLA

2010 - 2014

Moderátor: 4track1031

Napísať odpoveď
martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

b7 antena gps, jednotka TPMS, jednotka FLA

Príspevok od používateľa martes25 »

Ahojte, kúpil som teraz b7 4x4 dsg 2012 a postupne som prišiel na tieto problémy.. Potreboval by som lokalizovať niektoré jednotky.. Má to panorámu a zatekala tak si myslím že zatieklo niekde kde to narobilo bordel..
-Problém mám s tým že neodpovedá RJ merania tlaku v pneu.. myslel som že snímač v kolese ( ma to aktivne meranie) ale vôbec nenájde jednotku merania tlaku v pneu. Odkodoval som ju v GW tak aspon kontrolka zhasla ale chcel by som to vyriešiť
-dalšia vec čo som si všimol že nefunguje gps anténa.. navi hlási polohu stále niekde v polsku,, bude chybná samotná anténa alebo je to niekde ešte spojené? anténu keď chcem zdemontovať musí isť stropnica dole?
-nenaklápa mi svetlá ani nezatačaju.. taktiež v GW chyba že nedokáže nájsť RJ naklapania svetlometov,, zhodou nahod som mal nový snimač naklapania na zadnu napravu doma tak som ho vyskúšal pripojiť a svetla začalo naklapať aj v RJ komunikovalo,, ale keď som to založil normálne na držiaky tak zas to nekomunikuje..
Ďakujem za rady

chcel by som vedieť kde sú tie RJ pripadne nejaké miesto spajania,, zatekalo po pravom spolujazdcovom A stlpiku od panoramy dole pred nohy spolujazdca.
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: b7 antena gps, jednotka TPMS, jednotka FLA

Príspevok od používateľa ejne »

Rj merania tlaku je v narazniku mozes ju vidiet odspodu auta na strane apolujazdca.
Rj na xenony je vedla rqdia na pravej strane ale dostanes sa knej od kastlika cize kastlik musi ist dole.

Odkial si ? Mozno niekto v okolí tvojom by sa ti nato vedel pozrieť ked nemas stymto skúsenosti

Odoslané z ONEPLUS A6000 pomocou Tapatalku

Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

Re: b7 antena gps, jednotka TPMS, jednotka FLA

Príspevok od používateľa martes25 »

ja som od TN. Ako popravde na aute si robím všetko sám skúsenosti s takýmito srandami mám, ale konkretne tieto RJ som nevedel kde sa nachádzajú,, ako popravde som vyučený autoelektronik a mám to ako hobby aj keď pracujem v uplne inej oblasti :D ale radšej sa opýtam či sa niekto s tým nestretol než rozoberiem celé auto,, popri práci moc nestíham takže snažim sa dohladať čo najviac info pokiaľ sa dostanem k autu..

TU RJ na TPMS som už vygooglil na ňu pozriem či nie je zatečená pripadne či má napajanie atd,,
S tou RJ xenonov si mi pomohol tu pozriem tiež,, ale najskôr pozriem kabeláž od snimaču na zadnej naprave keďže vtedy ako som ho vymenil to fungovalo a keď som to zložil už to bolo zas hluché

anténu tiež skusim vybrať či nie je zatečená prípadne skusim inú antenu pripojiť,,

vrtala mi v hlave ta poloha tych RJ keďže je tých chyb viac a zatiekla ta panorama tak mi napadlo či to nemalo suvis,, ale asi nie keď každa jednotka je inde.. ibaže by bol nejaký spoločný bod pred spolujazdcom kde by bol problem napr s ukostrenim,, viem že je tam poistková skriňa druhá,, to všetko pozriem keď sa k tomu dostanem
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: b7 antena gps, jednotka TPMS, jednotka FLA

Príspevok od používateľa ejne »

Spoločný môže byť CAN
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B7"