Vysokotlakové čerpadlo cbab cvrkot

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
returno
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.08.2018 21:49

Vysokotlakové čerpadlo cbab cvrkot

Príspevok od používateľa returno »

Ahoj. Stručne. Mám passat b6 CBAB, menil som palivovy filter. Postup bol nasledovný. Vybral som starý filter, dal nový, zalial naftou a naštartoval. Chytil hneď a ani nezdochol. Chvíľku som počkal cca 5 minút nech bezi na volnobehu a potom som jemne pridal plyn a ozval sa cvrkot. Cvrkot vychádza z palivoveho vysoko tlakoveho čerpadlá. Motor som hneď vypol a vyvolal som odvzdušnenie pomocou DIAG. Pustil som čerpadlo v kanáli 035 a počkal kým sa samo vypne a zopakoval som to 3x. Naštartoval som a cvrkot zmizol aj pri pridani plynu. Ale ako som pridával plyn (max 1100 otácok) tak sa cvrkot zase objavil. Cvrkot vždy zmizne ked ho zo 3x odvzdušnim ale po chvíľke sa zase objaví. Kontroloval som filter aj regulator tlaku ale niesu tam žiadne piliny (chvalabohu). Vsetko som odvzdušnil, nalial som aj do filtra naftu doplna a aj pustil podavacie cerpadlo ked som mal nejakú hadicu odpojenu alebo aj regulator tlaku som povolil a aj ten som odvzdušnim.. prietok nafty tam je, žiadne bubliny BY tam nemali byt. Mám otázku, čo s tým? Čo mám robiť? Je to cbab 2008 4 motion 360tis km. Auto bolo celý život servisovane v autonove. Našiel som aj témy kde to riešili ale nemali presne ten problém čo ja. Riešili zvuk ale nie že po odvzdušnenie cvrkot nie je a po chvíľke zase je. Tak som založil novú tému. Sledoval som aj tlak paliva v railu a bolo tam 240 bar. Nekolísal. Šiel som sa povoziť a tlak pri určitých otáčkach bol 1020 a na tempomate som skúšal či nebude kolisat a nekolisal.
Naposledy upravil/-a returno v 28.04.2021 20:58, upravené celkom 2 krát.

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Vysokotlakové čerpadlo cbab cvrkot

Príspevok od používateľa ejne »

Ak by náhodou trebalo mam cerpadlo 03L130755L napredaaj. Ostalo mi zvysvne a je plne funkcne.

Ale inak tqzko povedat co stym môžeš mať


Naposledy oživil returno - 02.06.2021 11:33.
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"