teplota motora

TDI, Bluemotion...

Moderátor: 4track1031

Napísať odpoveď
tadeas75
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.12.2020 18:42

teplota motora

Príspevok od používateľa tadeas75 »

zdravim jedna sa o passat b7 alltrack 2.0tdi 125kw dsg6 začala mi tancovat palička na ukazovanie teploty motora raz ukazuje 90 stupnov vsetko ok inokedy beha hore dole alebo klesne dole a vtedy sa začina divne spravat aj prevodovka neviem co je to mozne alebo len nahoda...snimačteploty chladiacej kvapaliny je vymeneny ...realne hodnoty ukazuje teplotu chlad kvap napr.15stupnov ale teplota na vystupe z chladiča je 88...ma to niekde este jeden snimač okrem toho v potrubi pri rozvodoch? co by to mohlo byt iné? este vyskusam ten termostat dsg auto je bez dtc

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: teplota motora

Príspevok od používateľa dream7000 »

termostat by som nechal zatial na pokoji, ktory snimac teploty si vymenil? daj cislo alebo foto, najlepsie bude ked pojdes na diagnostiku a od toho sa odrazis...nemusi byt vada v snimaci, ale napr. v kabeláži k nemu...co by nasvedcovalo to skakanie teploty

tadeas75
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.12.2020 18:42

Re: teplota motora

Príspevok od používateľa tadeas75 »

snimač je vymeneny ten ktory je v potrubí pri rozvodoch daval som origoš diel...diagnostiku mam pozeral som to riesim to priebežne...dnes vyskocil dtc p0118 ...ano vyzera to na kabeláž musim zohnat schemu

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"