Golf 4 Zaseknuty zámok?

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Miško88
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.04.2021 21:24

Golf 4 Zaseknuty zámok?

Príspevok od používateľa Miško88 »

Zdravím, potreboval by som veľmi veľmi pekne poradiť. Central nemám takže zamykam kľučom a nechce mi zamknuť všetky dvere len šoferove. Keď odomykam tak sem-tam odomkne všetke ale väčšinou len šoferove. Vedeli by ste mi poradiť čo to može byť?
za rady vopred ďakujem😉

Používateľov profilový obrázok
fifoIV
Vodič
Vodič
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 26.04.2017 08:52
Bydlisko: Košice-Juh

Re: Golf 4 Zaseknuty zámok?

Príspevok od používateľa fifoIV »

ahoj, najpravdepodobnejšia vec sú mikrospínače v zámkoch dverí, vieš si to overiť tak, že keď otvoríš dané dvere či ti bude svietiť vnútorné osvetlenie (samozrejme svetlo musí byť v polohe otvorených dverí), alebo môžeš rovno vymeniť všetky zámky, bežná vec na týchto modeloch
Golf IV 1.9 TDI GTI Exclusive ARL, EGR off
ex Golf IV 1.9 TDI ALH chip 100kW PROFITUNING, EGR off

oberon
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 401
Dátum registrácie: 01.07.2015 21:34
Bydlisko: Košice

Re: Golf 4 Zaseknuty zámok?

Príspevok od používateľa oberon »

Okrem toho jedneho mikrospinaca (o ktorom pise fifo) su v soferovom zamku minimalne 2 dalsie, takze vymena zamku za novy kus bude asi najrozumnejsie riesenie.
Avsak, problem moze byt aj prelomena kabelaz v priechodke dveri, kedy riadiacka centralu nedostava signal na otvorenie ostatnych dveri.

Odoslané z Nokia 5.3 pomocou Tapatalku


Golf 4 (hatchback), 1.9 TDI AXR 74kW
EIBACH Pro-Kit -30mm
BORBET XL, 7.5X17 ET35 (215/45)
Zadne silentbloky prednych ramien 8N0407181B
Zosilnene silentbloky zadnej napravy 6Q0501541E
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"