2.0 TDI BMP Slabý výkon vysoka spotreba

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
fb_filip9
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.04.2021 10:53
Bydlisko: Košice

2.0 TDI BMP Slabý výkon vysoka spotreba

Príspevok od používateľa fb_filip9 »

Prosím o radu som už zúfalý
Jedná sa o 2.0 TDI BMP 262000km .Auto je chipnute na 125 kw .DPF mám vybraté a aj softwerovo odstránené.Egr je zaslepene.Kedze si auto plánujem nechať rozhodol som sa pre väčší servis .Menila vačka plus hydroštely dávala sa hlava dole posielala sa na kontrolu do ilavy plus sa vložkovali šachty .Na vstreky sa dávali nové gumičky. Čistili sa komplet sanie.Turbo išlo na kontrolu a po zhodnotení stavu turba som zobral repasovane z overeného zdroja .Taktiež išla dole olejová vaňa a dával som prerábať vyvažovacie hriadele .Na prevodovke sa menili synchrony na 2 stupni plus synchrónne jadro.Vsetko sa naspäť poskladalo .Vymenili sa všetky filtre plus olej v motore .Rozvody.ostali pôvodne keďže mám na nich nabehane len cca 35000km.Problem.je v tom že auto už tak neťahá ako ťahalo .Ide to dosť slabšie ešte slabšie ako to išlo pred Chipom.A strašne sa mi dvihla spotreba v meste sa nedostanem pod 12 l a mimo mesta je to 9-10 litrov a to hladkam plyn.Nevedeli by ste poradiť čo dať skontrolovať ?Budem vám veľmi vďačný za každú radu.Ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory + poruchy čerpadiel"