nejde zamknúť kľúčom, ani centrálou

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
HU5KY75
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.02.2021 11:54

nejde zamknúť kľúčom, ani centrálou

Príspevok od používateľa HU5KY75 »

Zdravim,
mam v plane kupit od znameho golf IV 1.9tdi 66kW 3dverák, lenže má jednu menšiu vadu, nevie zamknúť dvere. je možné že centrála má len vypálenu poistku, alebo nefunguje vôbec, ale to by mi až tak nevadilo, ide mi hlavne o zamykanie kľúčom. kľúč vojde do zámku, dá sa s ním otáčať ale zamok nevydá žiadny zvuk zamknutia odomknutia. bude potrebné vymeniť celý zámok dverí, alebo bude zlomený len jazýček vložky zámku ? na to som pozeral že sa dajú kúpiť opravné sady
ďakujem za odpovede :D

Používateľov profilový obrázok
fifoIV
Vodič
Vodič
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 26.04.2017 08:52
Bydlisko: Košice-Juh

Re: nejde zamknúť kľúčom, ani centrálou

Príspevok od používateľa fifoIV »

tak najjednoduchšia možnosť je rozobrať to a uvidíš sám v čom je problém, na vložku by som to osobne netipoval, jedine že ju už predtým niekto zle zložil, zvyčajne sa zanesie a nejde otočiť kľúčom, to asi nebude tvoj problém, čiže je tam možnosť, že bude potrebné kúpiť celý mechanizmus zámku...čo sa týka toho zvuku, máš na mysli, že ten kolík nechodí hore dole? inak čo sa týka diaľkového ovládania, môže to byť slabá batéria v kľúči alebo nespárovaný kľúč, čínsky kľúč (ten zvykne robiť problémy), alebo problém môže byť v samotnej komfortke, takto na diaľku ťažko povedať, preto si vyplň v profile odkiaľ si, možno ťa kontaktuje niekto v tvojom okolí a bude ti vedieť pomôcť :wink:
Golf IV 1.9 TDI GTI Exclusive ARL, EGR off
ex Golf IV 1.9 TDI ALH chip 100kW PROFITUNING, EGR off

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"