Panorama

2010 - 2014

Moderátor: 4track1031

fb_milan2
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.08.2020 09:58

Panorama

Príspevok od používateľa fb_milan2 »

Zdravim,viem že tato tema tu bola.stale mi zateka cez panoramaticke okno hlavne nad soferovou stranou.proste katastrofa uz som pozeral hadam 10krat. Neviete mi poradiť kolko by stala vymena celej panoramy?Či si to daval niekto vymieňať?Som z toho dosť zufaly.dakujem za kazdu odpoveď.

Používateľov profilový obrázok
majec21
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 02.01.2009 13:53
Bydlisko: Nitra

Re: Panorama

Príspevok od používateľa majec21 »

Nazdar.mam ten istý problém tiež mi zateká panorama.odtoky mám prečistene a umna je zle tesnenie tá hrubá guma

fb_milan2
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.08.2020 09:58

Re: Panorama

Príspevok od používateľa fb_milan2 »

Ahoj majec21.mysliš tu čo je v styku s plechom alebo ta vnutornejšia ktora je vidieť aj s interieru?a ako si to riešil? Vymenou alebo pretesnenim?

Používateľov profilový obrázok
majec21
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 02.01.2009 13:53
Bydlisko: Nitra

Re: Panorama

Príspevok od používateľa majec21 »

Vyriešil som to tak že som páskou olepil celú strechu a teraz výmenu neriešim 8) .je to tá ktorú vidíš z interiéru.kamarat robí v značkovom servise a že výmena tesnenia stojí cca 1000€ takže iná palka.mne to tiež veľmi zateká.zo spolujazdcovej strany som vytiahol cca 15l.urcite budeš mať ten istý problém takže nemusíš meniť celé okno.skus medzi okno a to tesnenie strčiť prsty

fb_milan2
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.08.2020 09:58

Re: Panorama

Príspevok od používateľa fb_milan2 »

Zisťoval som kolko by stalo to okno cca1900e plus robota a vo vw servise mi povedali tiez o tom tesneni ze to moze robiť.takže skusim popozerať to tesnenie. Ak si s tym neporadim dam to do servisu a uvidim ako sa k tomu vyjadri znackovy servis.

Používateľov profilový obrázok
majec21
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 02.01.2009 13:53
Bydlisko: Nitra

Re: Panorama

Príspevok od používateľa majec21 »

Zbytočne meniť celé okno.ta guma tam je nato aby udržala vodu v tej drazke čo je medzi kasnou a tým tesnením pokiaľ neodtecie cez kanáliky.urcite budeš mať upchaté tie zadné kanáliky tak to nestíha odtiecť prednými

fb_milan2
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.08.2020 09:58

Re: Panorama

Príspevok od používateľa fb_milan2 »

Ja som bol na prečisteni tych kanalikov začiatkom minuleho roka a že by sa to tak zapchalo?alebo zadne nečistili vôbec. Budem to musieť asi sam prečistiť.

Marki321
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 09.07.2018 16:24

Re: Panorama

Príspevok od používateľa Marki321 »

majec21 napísal:
02.02.2021 09:13
Vyriešil som to tak že som páskou olepil celú strechu a teraz výmenu neriešim 8) .je to tá ktorú vidíš z interiéru.kamarat robí v značkovom servise a že výmena tesnenia stojí cca 1000€ takže iná palka.mne to tiež veľmi zateká.zo spolujazdcovej strany som vytiahol cca 15l.urcite budeš mať ten istý problém takže nemusíš meniť celé okno.skus medzi okno a to tesnenie strčiť prsty
Kamarat mal to iste, precitil kanaliky ale aj tak to tieklo, musel rozobrat A stlpik a zistil ze pri cisteni porusil nejaku spojku.
Zatlacil naspat a vsetko bolo ok.

fb_ivka
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.09.2021 09:23

Re: Panorama

Príspevok od používateľa fb_ivka »

Ahojte chcem sa opytat cim osetrujete vonkajsie ale aj vnutorne tesnenia na panorame. Pouzival som sonax ale to po chvili dako sa vytrati hned. Dakujem za rady

Marki321
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 09.07.2018 16:24

Re: Panorama

Príspevok od používateľa Marki321 »

Silikonovy olej na tesnenia.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B7"