Náhradný kľúč,slabšia batéria?

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
martin2075
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 22.10.2018 15:26

Náhradný kľúč,slabšia batéria?

Príspevok od používateľa martin2075 »

Zdravím, dnes som išiel prvý krát s náhradným kľúčom,chcel som ho otestovať,keďže od kúpy som ho ešte nepoužil. A všimol som si že po naštartovaný a po rozjazde mi automaticky neuzamklo dvere, s kľúčom ktorý používam stále mi auto zamklo pekne, tak som dal znova pôvodný kľúč a znova pekne po rozjazde zamyka, je možné alebo môže byť problém že by bola v náhradnom kľúči slabšia baterka?Ale keď s náhradným kľúčom otvorím diaľkovým aj na väčšiu diaľku, a iný problém som nespozoroval.Ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1248
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Náhradný kľúč,slabšia batéria?

Príspevok od používateľa jokir »

Každý klúč má naučené svoje komfortné funkcie
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

martin2075
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 22.10.2018 15:26

Re: Náhradný kľúč,slabšia batéria?

Príspevok od používateľa martin2075 »

Takze to nemôže byť napr. tou slabou baterkou v kľúči?Lebo to automatické uzamknutie po rozjazde je jedine čo som spozoroval s náhradným kľúčom.Lebo raz som mal už problém že mi nezamykalo po rozjazde ale to bola zasa úplne vybitá batéria v aute.Poprípade ak by som to chcel do budúcna riešiť treba originál vw servis alebo stačí niekoho s vcds na naučenie?

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"