Výmena autorádia Golf 6

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
martin2075
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 22.10.2018 15:26

Výmena autorádia Golf 6

Príspevok od používateľa martin2075 »

Zdravím mám rádio rcd 310 a chcel by som ho vymeniť za novšie podobného typu ale kde by už bolo možné aj pripojiť kameru napr. rns 510?Bolo by ho tam možné dať a aby bolo plne funkčné bez chýb a komunikovalo s multifunkciou? A k tomu chcem dať ešte domontovať parkvaciu kameru do zadného znaku. Má s tým niekto skúsenosti, popr. robil niekto niečo podobné? Ako to vyšlo cenovo? Díky.

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Výmena autorádia Golf 6

Príspevok od používateľa dream7000 »

ano samozrejme ide, cena zalezi od toho ako kupis diely...vsetko funkcne bez chyb

martin2075
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 22.10.2018 15:26

Re: Výmena autorádia Golf 6

Príspevok od používateľa martin2075 »

Počítam že rádio s kamerou cca 500€.A montáž je všade cenovo iná.

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Výmena autorádia Golf 6

Príspevok od používateľa dream7000 »

no montaž radia nie je až taky problem, skorej kamera, tam rozoberas zadnu kapotu, C stlpik, tahas kable cez prechodku ponad stresnicu, resp. prahom az dopredu ku radiu, no a potom sa musi vsetko spravne nakodovat aby to vsetko spolu spravne fungovalo

badzelona
Vodič
Vodič
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 08.06.2018 09:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Výmena autorádia Golf 6

Príspevok od používateľa badzelona »

ja som kúpil z aliho na golf 6 za necelých 150e rádio s dotkykovým displayom cúvacou kamerou, predná spolu s GPS súradnicami aktuálnou rýchlosťou, GPS modul, bluetootoh, navigácia, usb konektor ...montáž samostatne easy zadarmiko ...rádio mám už skoro 2 roky a všetko funguje bezchybne, švagor má takisto na tourane a tiež funguje dodnes ...jediná vec ktorá nám blbla obidvom bola AF funkcia na rádiu, ale za 142e parádna kúpa aj tak a rádio bolo prispôsobené prístrojovke G6 takže pekne tam zapadá ...a vie to komunikovať aj multifunkčným volantom ale ten nemám takže neviem potvrdiť ako to funguje
VW Golf VI Variant 1.6 TDI 77 KW

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"