Problém s diagnostikou.

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
durinov
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 01.12.2020 16:26
Bydlisko: Považská Bystrica

Problém s diagnostikou.

Príspevok od používateľa durinov »

Mám golf 5 r.v. 2006 1.9TDI 77KW,menil som rádio rcd 300 za RNS315+ a taktiež gateway z 1K0907530F za 1K0907530Q.Najprv som si zistil čo všetko mám v pôvodnej gateway cez hex V2(made in china VCDS 20.4.0 EN).Potom som odpojil batériu a vymontoval starú gateway a namontoval novú.Pripojil som batériu a napojil VCDS 20.4.0 EN,pripojil som sa na novú gateway a v inštalačnom liste som buď doplnil alebo odstránil jednotky,vyčistil chyby v jednotke a všetko OK.Následne som vymenil Rádio doposiaľ vyzeralo všetko OK,ale po napojení diagnostiky a pozretí v programe gateway (všimol som že 19 GATEWAY som mal v štvrtom stĺpci a teraz v druhom.)zrazu hláška No response from Controller..Inak v nastaveniach VCDS je test OK.Po pripojení na engine OK,ale iné jednotky sa nespoja.Premontoval som pôvodnú gateway aj rádio a problém so spojením pretrváva.Nechal som novú gateway aj nové rádio a štvrtý deň zatiaľ jazdím na budíkoch nesvieti žiadna kontrolka.Teraz neviem či je chyba v diagnostike alebo niekde inde.Prosím vie niekto poradiť.
Prílohy
2020-12-25_16-57-27.jpg

durinov
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 01.12.2020 16:26
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Problém s diagnostikou.

Príspevok od používateľa durinov »

Problém bol v samotnej diagnostike teda hex2-can kábli.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"