Výmena halogénových svetiel za xenónové

Karoséria, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátor: 4track1031

lukasorban
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 11.12.2020 17:47

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa lukasorban »

Ale ešte mi dali variantu lacnejšiu..kúpiť kvalitné LED žiarovky a mal by som byť spokojný aj ževraj s tým.
Cena okolo 130€.
Takže uvdim..vyskúšam tie LED a pokial to bude OK tak žiadna prerábka..

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa bengal »

Ako píše ejne v TP sa nič neuvádza. Iba vo výrobnom štítku v servisnej a v kufri. Samozrejme po načítaní vin tiež.
A v rámci vyhlášky čo ako urobia ? Funkčnosť ?

Ak nepochodíš v NR viem pomôcť. Od 11.januára.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10742
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa ejne »

Ktora firma ti to ponukla za 1100 co vsetko urobia sko pises podla cyhlasky a co mas v tej cene ? Ale vacsina ludi si da radaej ledky za 130e to je jasne. Len tie ledky nezavudaj das do halogenovych avetiel avetla budu presne ako keby ai donich dal HId ziarovku. ... Trosku by som porozmyslal pred investiciou do tych led.. ajked jasne ze to bude sviwtit inak ako teraz ale nebudes mat co maju xenony a to napr natacacie cocky co je h xenonov velka vyhra. Napr v prilohe mas foto kabelaze jed eho svetla ked som ja prerabal z halogenov na xenony . Ziadna redukcia ale prekne aby to vyzeralo ako od vyrobi... ObrázokObrázok

Odoslané z ONEPLUS A6000 pomocou Tapatalku

Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

lukasorban
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 11.12.2020 17:47

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa lukasorban »

Firma,ktorá mi to ponukla je 3D-GARI..
V robote je zahnrute vsetko aby s tym nebol problem.Od novych svetiel až po komplet kabeláž..ostrekovače svetiel.urovne naklonu a pod....

lukasorban
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 11.12.2020 17:47

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa lukasorban »

ejne napísal:
16.12.2020 08:35
Ktora firma ti to ponukla za 1100 co vsetko urobia sko pises podla cyhlasky a co mas v tej cene ? Ale vacsina ludi si da radaej ledky za 130e to je jasne. Len tie ledky nezavudaj das do halogenovych avetiel avetla budu presne ako keby ai donich dal HId ziarovku. ... Trosku by som porozmyslal pred investiciou do tych led.. ajked jasne ze to bude sviwtit inak ako teraz ale nebudes mat co maju xenony a to napr natacacie cocky co je h xenonov velka vyhra. Napr v prilohe mas foto kabelaze jed eho svetla ked som ja prerabal z halogenov na xenony . Ziadna redukcia ale prekne aby to vyzeralo ako od vyrobi... ObrázokObrázok

Odoslané z ONEPLUS A6000 pomocou Tapatalku


Čo by stála prosím Ťa prerábka na B7 z halogen na bixenon.
Svetla by som zohnal.

Ďakujem

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10742
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa ejne »

ak mas v 1100 eurach nove svetla a aj vsetko to asi robia na dlh nejaky kedze v servise nove svetlo B7 prazdne stoji 936 eur ak by bolo DLA to stoji 13xx . a vravime oprazdnom svetle ....... tak neveim odkial nabrali tych 1100 ale to je ako zadarmo.

co sa tyka prerabky o ktoru sa pytas aj tu aj v druhej teme mna tak zalezi aku mas BCM a ci podporuje aj bixenon a podal toho sa odvija cena ale priblizne ako som pisal vissie kedze u B7 sa tahaju kable navyse ako u B6 a hlavne nemenia sa len hlavne svetlomety ale aj spodne kedze ty mas teraz denne v spodnych a tak by boli na LED pase v svetlach ako je origo. dokonca u B7 sa koduje a parametrizuje viac faktorov ako u B6 tam je to jednoduchsie na prerabku
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

lukasorban
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 11.12.2020 17:47

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa lukasorban »

Co sa tyka BCM tak to neviem aký typ a pravdu povediac sa tomu ani nerozumiem,preto sa vsetko pýtam ako take tupelo :😀

V každom prípade ak tomu rozumiem tak cca 1100 prerabka a plus komplet svetla.
A ano spodne su ako denne svietenie.

lukasorban
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 11.12.2020 17:47

Re: Výmena halogénových svetiel za xenónové

Príspevok od používateľa lukasorban »

Ahojte,

Neviete náhodou či nejaká značka Osram a podobné nevyrába LED svetla na passat B7 ako napríklad na Golf VI.

Dikes

Napísať odpoveď

Návrat na "Exteriér + Styling"