Kontrolka žhavenia- nízky tlak paliva

Dieselové motory

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
fb_patrik14
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.09.2020 00:20

Kontrolka žhavenia- nízky tlak paliva

Príspevok od používateľa fb_patrik14 »

Dobrý deň, mám golf VII Variant 1.6 81kw tdi. Chcel som sa opýtať či mal niekto podobný problém ako ja.. auto som kúpil pred nedávnom a išiel som s ním na dovolenku cca 200km jazda po asi 70 km mi zablikala kontrolka žhavenia, nejak som tú cestu prešiel a v autoservise mi povedali že mám vysoký tlak paliva cca o 400barov, po ceste naspäť som ho dal do autoservisu na kompletnú diagnostiku do interporsche nové zámky (tam som to auto aj kúpil) pán mi povedal to isté čo mi povedal mechanik v inom servise, ale vraj je to kvôli tomu že tankujem max motion diesel a že motor na to nieje stavaný, išiel som k známemu, lebo vraj to môže byť regulátor tlaku paliva, po výmene regulátoru za origo diel je teraz tlak paliva moc nízky a teraz nastáva problém ten že auto mi poriadne neťahá či to sú vstreky, alebo palivové čerpadlo neviem.. mali ste niekto podobný problém, ak áno ako ste ho vyriešili?

szabika.w7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.12.2016 18:04

Re: Kontrolka žhavenia- nízky tlak paliva

Príspevok od používateľa szabika.w7 »

no s palivom určite nebudeš mať problém lebo od novoty tankujem do toho max motion alebo na shellke a teraz mám viac ako 200 tisíc najazdených a žiadny problém nemám stým tam určite iný problém budeš mať a ja som mal minule problém že vypisuje sem tam porucha vozidla dajte páku do polohu P tiež som šiel do porsche Nové zámky a tam mi povedali že treba vymenit kulisu a celu stredovu konzolu za 2500 euro, trošku som googlil a sám som opravil za 50eur takže tak stým servisom v porsche nové zámky a ani nevedli povedať že čo poháňa olejové čerpadlo remeň alebo reťaz alebo ozubene kolieska a tiež sám som zistil že remeň takže asi tak mám dobrého mechanika v okrese keď chceš

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"