Ako vymontovať svetlo, príp.ako dať dolu pr. nárazník?

2014 - .....
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Ako vymontovať svetlo, príp.ako dať dolu pr. nárazník?

Príspevok od používateľa herin »

Ahojte chalani,
Prehladal som dosť stránok na nete, ale nikde sa mi nepodarilo nájsť návod na vymontovanie halogénového svetla na B8.
Prípadne ak je potrebné pritom dávať dolu aj predný nárazník, tak ako demontovať aj ten.
Dnes som sa v tomto "teplom" počasí snažil vymontovať predné svetlo..tak dal som dolu prednú masku, odmontoval predný šroub na držiaku, potom z crchu som odmontoval taký čierny plech prichytený 3 skrtukami a ešte tak pekne zamaskovaný další šroub, ktorý sa dal vymontovať cez dieru v tom vrchnom plechu..svetlo sa cele hýbalo ale von nešlo dať..tak som dal auto na hever a dal dolu komplet podblatník, že demontujem predný nárazník..
Tak som vymontoval tú skrutku čo spája blatník s nárazníkom a dalej som sa už nedopátral ako postupovať..na starej B6 sa to po demontovaní toho spojovacieho šroubu /blatník-nárazník/ dal v pohode nárazník vycvaka,ale tu to držalo ako sviňa a nechcel som to polámať..
Vedel by mi niekto poradiť či ide vybrať to svetlo bez demontáže nárazníka a ked nie, tak ako postupovať ked to chcem vymontovať?
vopred ďakujem za všetky rady..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"