Parazitický odber 300mA POMOC

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
Rastikes
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.03.2020 11:45

Parazitický odber 300mA POMOC

Príspevok od používateľa Rastikes »

Zdravím , mám golfa 99 1.6 74kw , pokial na aute nechodím , tak sa mi cez den, dva vybije cela baterka , alternator dobíja,nesvieti , ked auto vypnem a za 15min niekde idem tak spoko ale uz ked auto stoji 2,3,4hodky tak smola , alternator som meral , dobíja , kontrolka nesvieti. Pasívny odber som meral , zistil som ze mi zamknute auto , so zavretymi dvermi v klude odoberá 300mA , odpojil som radio ktore bolo dorabane no zmena minimalna , tak som siel postupne po poistkach , odpajal ich az som prisiel k poistke č.14 osvetlenia interieru a centralne zamykanie , tam mi prud klesol o nejakych 200/250mA. Kontroloval som svetla v interieri , zhasinaju neostavaju vysiet zapnute , central ide. Baterku som bol dat premerat v servise povedali mi ze nieje na tom najhoršie mala by ešte potiahnuť nakolko nieje este taka zima. Baterku hoci novu kupim lebo uz je 3rocna to je najmenej len chcem sa dostat k problemu o sa to deje lebo aj tu novu baterku mi to za mesiac vycuca. Viete mi poradiť kde by som sa mal pootacat a co popozerat ? V zadnych dverach mi nejde okno , ale motorcek huci len je asi vyskocene sklo. V soferovych dverach mi nejde zamok , fungujem len na centrale. V kufri zamok otvorim len klucom vraj ma central otvorit aj kufor. Neviem ci mam central dorabany alebo original. Za pomoc ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
fifoIV
Vodič
Vodič
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 26.04.2017 08:52
Bydlisko: Košice-Juh

Re: Parazitický odber 300mA POMOC

Príspevok od používateľa fifoIV »

čauko, zvykne to vybíjať aj dorabana diaľka, odkiaľ si? nemáš to v profile
Golf IV 1.9 TDI GTI Exclusive ARL, EGR off
ex Golf IV 1.9 TDI ALH chip 100kW PROFITUNING, EGR off

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"