T roc interierove dvere

2018 ...
Napísať odpoveď
Hajkooo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.05.2019 12:59

T roc interierove dvere

Príspevok od používateľa Hajkooo »

Caute som tu uplne novy vlastne toto je moj prvy prispevok....

Chcem sa spytat mam novy volkswagen t-roc a mam problem ze madla za ktore chytam ked otvaram dvere a zatvaram tak strasne vrzgaju plast o plast rozoberat tapacir alebo madla a podlepovat moc nechcem kedze je v zaruke a vo vw mi povedali ze to je seriova vyroba take je kazde jedno auto ale mne tonprislo ze to zacalo robit az ked som pouzil sprosty dynamax na palubovku a vylestil som si vsetky plasty... A mam pocit ze od vtedy to robi .... Nema niekto skusenosti s carbaflom alebo niecim ako odstranit nechutne vrzganie ? To vrzganie je ako na kodiaqu na tomto videu https://youtu.be/z_Vc6VD9Hc0" onclick="window.open(this.href);return false;

Hajkooo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.05.2019 12:59

Re: T roc interierove dvere

Príspevok od používateľa Hajkooo »

chlapy viete mi niak pomoct ? robi to aj na ostatnych vozidlach t-roc ? je to horsie rozmyslal som este nad carbaflom ale ako ho tam akoze dam medzi tie dvere.. na videu https://www.youtube.com/watch?v=LH43NWK6Y2M

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: T roc interierove dvere

Príspevok od používateľa sirdo »


ib66
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.08.2020 10:31

Re: T roc interierove dvere

Príspevok od používateľa ib66 »

ja nemám žiadne vrzganie, zatial....nové auto.....

Používateľov profilový obrázok
SCHROJF
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 24.08.2011 10:47
Bydlisko: PEZINOK

Re: T roc interierove dvere

Príspevok od používateľa SCHROJF »

To Ti vŕzga aj za jazdy, alebo iba ak zatváraš dvere a chytáš sa toho madla ako ten týpek vo videu? Žena má T Crossa, a ten má tiež tvrdé plasty, a jasné, že keď to budem ždímať ako v tom videu, tak to vŕzga...no počas jazdy je ticho...
SCHROJF

Napísať odpoveď

Návrat na "Tiguan / T-roc"