Golf 7 hrkanie prevodovky

Opravy a problémy

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
Vlado3645
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.10.2013 22:56

Re: Golf 7 hrkanie prevodovky

Príspevok od používateľa Vlado3645 »

No tak auto je v servise už cca 5 či 6 týždnov a nevedia čo to je , dvojhmotak to nebol tak ma prist niekto priamo z nemecka to posudiť a vraveli že tam asi pojde nova prevodovka. No som zvedavý.
Passat B8 highline
Golf VII 1,6TDI 4motion
Octavia II face 2,0TDICR

Používateľov profilový obrázok
Vlado3645
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.10.2013 22:56

Re: Golf 7 hrkanie prevodovky

Príspevok od používateľa Vlado3645 »

Tak zajtra mam príst po auto. Nová prevodovka za 5500 eur. No uvidíme, dúfam že už bude dobre.
Passat B8 highline
Golf VII 1,6TDI 4motion
Octavia II face 2,0TDICR

rasto4444
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 11.04.2011 16:44
Bydlisko: BRATISLAVA

Re: Golf 7 hrkanie prevodovky

Príspevok od používateľa rasto4444 »

Fuuha tak mne to klepotanie musim zaklopat preslo..uvidim do kedy. Pri mojom stasti po zaruke to zacne... Inak vsetko ti robili v ramci zaruky ci? Nemusel si nic doplacat alebo ano? Tak hadam to uz budes mat ok. Drzim palec ;)
Golf 7 1.6 TDI Comfortline,+ "Comfort" paket, "Winter" paket, cúvacia kamera "Rear Assist", nastavenie jazdného profilu, palubný pc "Premium", Rádio "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Používateľov profilový obrázok
Vlado3645
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.10.2013 22:56

Re: Golf 7 hrkanie prevodovky

Príspevok od používateľa Vlado3645 »

Tak auto je už doma, opravili to na záruku a zatiaľ zdá sa je všetko v poriadku. Uvidíme do kedy :-) .
Passat B8 highline
Golf VII 1,6TDI 4motion
Octavia II face 2,0TDICR

baro222
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.07.2020 20:33

Re: Golf 7 hrkanie prevodovky

Príspevok od používateľa baro222 »

Čaute, kupil som minulý rok Golfa 1.5 TSI 130 koní, a minulý týždeň pri 13000 km som si všimol, že pri stlačení spojky pri radení z 1 do 2 a z 2 do 3 počuť zaklepanie len ked stlačim spojku a sem tam aj pri pušťaní, ked sa rozbehnem na 1 a stlacim spojku bez preradovania tak to aj ako keby mierne zašklbe autom. Dnes ráno som s tým bol v servise a vonku bolo 13 stupňov, ukázalo sa to len raz aj to veľmi slabo a vraj nič nezvyčajné. Hned ako som prišiel domov a bolo 25 stupnov už to robilo pravidelne pri tom rozbehu na 1ke a stlačení spojky zahrkanie. Nepríde mi, že by to malo robiť auto s takým nájazdom. Má s tým niekto skúsenosti?
PS: všimol som si to ked som mal vypnuté rádio a stiahnuté okna.

Napísať odpoveď

Návrat na "PORUCHY a SERVIS"