Composite Media 2. generace

Elektronika vozidla + všetko vo vnútri

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
maxipes6
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 18.05.2009 14:47
Bydlisko: Sobotište

Re: Composite Media 2. generace

Príspevok od používateľa maxipes6 »

Rádiová stanica musí vysielať RadioText, prípadne aj RadioText Plus, nepliesť s RDS čo je celý štandard rádiových funkcií.
V nastaveniach Rádia je položka Radiotext ale ak ti to zobrazuje inde, máš ju zapnutú na 99%.
V SK to minimálne vysiela Expres a Europa 2, tuším aj FunRadio. Skúšal si tieto stanice.
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

Tomiss
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.12.2021 11:41

Re: Composite Media 2. generace

Príspevok od používateľa Tomiss »

Ahojte, som čerstvým majiteľom golfu mk7 s cm2.
Ako tak čítam tak mám tu nižšiu verziu bez app/navi a nepôjde mi ani mirrorlink?
V kastliku u spolujazdca mám mechaniku a čítačku kariet.
To môžem využívať len na hudbu?
Len sa chcem uistiť či na ňom nerozbeham aspoň mirrorlink že by som si cez mobil pustil waze.
Dakujem

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: Composite Media 2. generace

Príspevok od používateľa sirdo »

nie, ak tam nemas polozku APP Connect, tak nerozbehas ani Mirrorlink a ani Andrid Auto...

Tomiss
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.12.2021 11:41

Re: Composite Media 2. generace

Príspevok od používateľa Tomiss »

Potom nechápem načo tam dávali mechaniku a čítačku kariet 😀😀

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: Composite Media 2. generace

Príspevok od používateľa sirdo »

a ja zasa nechapem naco by potreboval MirrorLink CD mechaniku alebo citacku kariet. vies mi to vysvetlit alebo nemas ani sajnu ako to funguje?...

Tomiss
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.12.2021 11:41

Re: Composite Media 2. generace

Príspevok od používateľa Tomiss »

Neštudoval som nové radia u vw, takze som čakal aspoň navigáciu keď mám mechaniku a čítačku kariet len to je hlupo napísané a nespomenul som to tam.
Viem ako funguje mirrorlink, mám ho na starej o2 na čínskom rádiu.
Dakujem ti za predchádzajúce info.

Billy-sk
Vodič
Vodič
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 28.12.2016 15:46

Re: Composite Media 2. generace

Príspevok od používateľa Billy-sk »

Ved ano, ked mas mechaniku a citaku kariet, mozes mat aj navigaciu. Ja mam dve citacky kariet. Mechanika sluzi na pustanie CD - cize hudby. Jedna citacka (ta blizsie ku soferovi) sluzi za navigaciu (mapy) a druha na mp3 (hudbu) na karte. Ak si zakupis navigacnu kartu, staci ked ju tam vlozis a mas mapy!
Nakup je jednorazovy, nove mapy (aktualizacie) potom uz mozes na tu kartu stahovat kazdy rok (kludne navzdy), cez domace PC. Karta ma fyzicku ochranu, takze ak skopirujes mapy na obycajnu kartu, tak fungovat nebude, musis mat original.

Na android auto, alebo mirrorlink musis mat nainstalovany v aute Connect (ten ma USB konektor vedla zapalovaca v odkladacom priestore pre mobil - mam tam dva - sluzia na Connect aj na nabijanie mobilu)

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektronika"