Zdochynanie auta

1975 - ....

Moderátor: frflos

Napísať odpoveď
Mogo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 23.06.2018 19:19

Zdochynanie auta

Príspevok od používateľa Mogo »

Zdravim, zas a raz mam problem s autom. Stava sa mi, ze ked jedem tak mi z nicoho nic auto prestane reagovat na plynovy pedal stlacam stlacam ale nic niekedy sa po chvilke chyti ale niekedy musim proste dat neutral v tedy mi auto zdochne a musim tak zajet nekde na kraj a tam to znova startovat ale nastartuje to tak na 5-6 pokus a pri tom startovani mi auto smrdi. Vycistil som skrtiacu klapku bolo v nej trochu oleja ale to je asi od hadice co ide z klukovej skrine a cez vcds som dal aby sa nastavila. Skrtiaca klapka je elektronicka aj s pedalom motor 1.4 44kw AUD pokial vam to pomoze.

Jo a diagnostika neukazuje nic.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Zdochynanie auta

Príspevok od používateľa frflos »

...cim ti auto smrdi? Cerpadlo v nadrzi bezi?
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Mogo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 23.06.2018 19:19

Re: Zdochynanie auta

Príspevok od používateľa Mogo »

Ten smrad no moc si ho uz nepamatam no vim, ze neni to jak benzin ked je bohata zmes za studena a cerpadlo no ked pootocim kluckom v zapalovani tak ho je normalne pocut ale pokial sa ho da nejak otestovat tak to mozem skusit len neviem ako.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Zdochynanie auta

Príspevok od používateľa frflos »

...skus diagnostiku
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Mogo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 23.06.2018 19:19

Re: Zdochynanie auta

Príspevok od používateľa Mogo »

Tak, teraz som bol este nejak na to pozerat a zistil som, ze mam dieru na hadici co ide od klukovej skrine ako odvetravani tak som ju len tak na skusku zalepil izolacku a uvidim, no a este som pozeral sviecky no bohuzial nemam kluc na sviecky takze som ich nevytiahol ale zapalovacie cievky na 1,2,3 valcoch boli take spalene no proste klasika ale cievka na 4 valci bola ako nova az sa leskla. Mohol by som nejako otestovat ci dava vobec iskru a ci ju nedava niekde inam?

Mogo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 23.06.2018 19:19

Re: Zdochynanie auta

Príspevok od používateľa Mogo »

Tak a zase sa mi to stalo proste nereagovalo na plyn a skapalo skusal som nastartovat a neslo tak sem chvilku pockal a ptm nastartovalo na brnk kontrolky ziadne neukazalo tak isto ani diagnostika

Napísať odpoveď

Návrat na "Polo"