Bora, Vymena komfortnej jednotky

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Matus2021
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.04.2020 16:24

Bora, Vymena komfortnej jednotky

Príspevok od používateľa Matus2021 »

Chalani caute, viem ze ohladom komfortiek existuje milion diskusii ale v ziadnej som zatial nenasiel odpovede na moje otazky, mam VW boru 1,9 TDI 2000 a mam komfortku 1J0 959 799 AH aj z DO, ak som spravne pochopil je to 2,5 generacia, a chcel by som ju vymenit za 1C0 959 799 B zo superba ta by mala byt 3 gen. ak sa nemylim, je mi jasne ze kabelaz budem musiet prepinovat som si toho vedomi plus ze budem musiet vymenit riadiace jednotky vo dverach, jednu mam tiez 1C0 959 802 A , otazka znie ci komfortku vo dverach staci prehodit alebo sa tiez nieco prepinovava ? budem potrebovat 2 predne motorce alebo aj zo zadnych dvery ? popripade ak by ste niekto chalani mali schemu ako a co prepinovat, dakujem zatial

Používateľov profilový obrázok
fifoIV
Vodič
Vodič
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 26.04.2017 08:52
Bydlisko: Košice-Juh

Re: Bora, Vymena komfortnej jednotky

Príspevok od používateľa fifoIV »

ahoj, neviem či je to u teba ešte aktuálne, ale ak áno, tak stačí prepinovať len konektor pri komfortke, resp. vymeniť za iný, taktiež samozrejme musíš vymeniť aj zadné motorčeky za 1C0, ak by si potreboval schemu prepinovania napíš správu :)
Golf IV 1.9 TDI GTI Exclusive ARL, EGR off
ex Golf IV 1.9 TDI ALH chip 100kW PROFITUNING, EGR off

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"