Volkswagen Passat 2.8 V6 4Motion

1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 4.0

Moderátori: wladi, Mat28

petrik passat
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 31.03.2015 21:10

Re: Volkswagen Passat 2.8 V6 4Motion

Príspevok od používateľa petrik passat »

aj ja chcem 2.8 V6 najprv som rozmyšlal či 1.8T abo 2.8 ale chcem to na LPG ale viacero ludi ma uistilo že určite 2.8 :) je niečo načo by som si mal davať pozor pri kupe ??by som sa chcel opytať
a asi automat lepši ako manul či???? :wink: :?:

Používateľov profilový obrázok
harmani
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 24.06.2011 10:22
Bydlisko: LV

Re: Volkswagen Passat 2.8 V6 4Motion

Príspevok od používateľa harmani »

Vsetko ok az na ten smard v kabine z oleja... Chystam sa na gufera a dufam ze bude pokoj

tuky17
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31.07.2017 22:12

Re: Volkswagen Passat 2.8 V6 4Motion

Príspevok od používateľa tuky17 »

Cavte,chcem sa opýtať či sa na 2.8 dá škrtiaca klapka rozobrat úplne žeby som mohol vybrať motorček a vyčistiť ho pretože čistenie len hrdla nepomohlo..ide o to že aj po nastavení cez vag motor niekedy neudrží voľnobeh a zdochne aj pri parkovaní a vytláčaní kolies na mieste dosť klesnú otáčky že ich ledva udrží a už sa stalo že aj zdochlo a tiež aj pri zapnutej klíme to íste,podotýkam že filtre,sviečky,kable,zapalovacia cievka,váha vzduchu,snimac teploty chlad. kvapaliny a aj vzduchu nové cca mesiac staré všetko,skúšal som aj jazdiť s odpojenými lambdami a tiež sa mi stalo že zdochlo..čo by to po prípade mohlo byt keby to nebol škrtiacou klapkou ? Diagnostika nič nepíše.

sosin
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.06.2014 20:09

Re: Volkswagen Passat 2.8 V6 4Motion

Príspevok od používateľa sosin »

tuky17 napísal:Cavte,chcem sa opýtať či sa na 2.8 dá škrtiaca klapka rozobrat úplne žeby som mohol vybrať motorček a vyčistiť ho pretože čistenie len hrdla nepomohlo..ide o to že aj po nastavení cez vag motor niekedy neudrží voľnobeh a zdochne aj pri parkovaní a vytláčaní kolies na mieste dosť klesnú otáčky že ich ledva udrží a už sa stalo že aj zdochlo a tiež aj pri zapnutej klíme to íste,podotýkam že filtre,sviečky,kable,zapalovacia cievka,váha vzduchu,snimac teploty chlad. kvapaliny a aj vzduchu nové cca mesiac staré všetko,skúšal som aj jazdiť s odpojenými lambdami a tiež sa mi stalo že zdochlo..čo by to po prípade mohlo byt keby to nebol škrtiacou klapkou ? Diagnostika nič nepíše.


Nazdar ja som mal tiež tento problém skoro dva roky som s ním bojoval bol som už zúfalí s toho tiež som všetko vymenil diagnostika tiež nič neukazovala klímu som ani nepoužíval lebo to bolo nebezpečne v zákrute keď som preraďoval mi to zdochlo a len tak tak som to vytočil aj do križovatky keď som vchádzal tak mi to stále zdochinalo otáčky kolísali a padali a pri parkovaní keď som točil volantom tiež mi to zdochlo pred dvoma týždňami začala sem tam svietiť kontrolka dobíjania až nakoniec svietila stále tak som už nenaštartoval tak som to odtiahol do garáže vymenil alternátor dobil baterku a bolo po probléme auto ide Jak hodinky žiadne kolísanie a padanie otáčok vôbec nič bol som dosť prekvapený že za to všetko mohol alternátor vôbec som nemal problém z baterkou vždy som naštartoval trocha v zime bol problém že len tak tak to chytilo asi pomalí odchádzal tak som dal nový alternátor z auto dielov žiadny repa som nedal robiť lebo s tým mám zle skúsenosti s ani záruka tam Neni tak Jak v autodielov dva roky a ani cenovo tam nebol veľký rozdiel tiež mám 2,8 daj potom vedieť či sa ti to podarilo vyriešiť a či to bol aj u teba ten alternátor

fb_jano1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.03.2020 22:37

Re: Volkswagen Passat 2.8 V6 4Motion

Príspevok od používateľa fb_jano1 »

Zdravím mam otacku mam 2.8 v6 4motion nemá niekto manuálnu prevodovku poprípade aká prevodovka by my pasovala naň ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - benzín"