Golf 5 variant 1.9 TDi 77kw

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
007G
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 24.04.2011 21:23

Golf 5 variant 1.9 TDi 77kw

Príspevok od používateľa 007G »

Ahojte,
Rad by som sa poinformoval odborníkov či bolo a ak áno tak kedy presne a na ktorých motoroch opravená chyba s ojnicami pri 77kW pd motoroch, prečítal som veľa člankov aj dieselp.... aj skodaf... atd atd ale nikde nepíšu do kedy, konkrétne kódy bxe a bls a to 2007 až 2008 čiže keď je to motor po výrobe z roku 2009 tak je to už v poriadku ?

Ďakujem veľmi pekne

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Golf 5 variant 1.9 TDi 77kw

Príspevok od používateľa frflos »

...milion tem o tejto veci, tak bola nutna aj miliomprva??
Moj nazor je ten, ze ked raz viem o niecom, ze s tym bol problem, tak tomu problemu predidem tym, ze si danu vec dam preventivne urobit a nebudem sa spoliehat, ze ten co som kupil je bezproblemovy typ lebo mi to niekto povedal
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

007G
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 24.04.2011 21:23

Re: Golf 5 variant 1.9 TDi 77kw

Príspevok od používateľa 007G »

Ahoj áno lenže čo vymeniť, keď :

Tak mám na dílně další mrtvolu s ojnicí venku jedná se o BLS a zákazník na motoru najel 3500km tak to mi vysvětlete!!!Motor který koupil měl najeto 158tisíc pro sichr se dali nové ojnice NOVÉ ŠROUBY vše se utáhlo na požadovbaný moment a za 3500tisíce ojnice venku!Já odpověd mám,zákazníka jsem informoval že chce vykuchat DPFO zákazník to ignoroval!350km před tím než se tohle stalo svítila závada DPF!!!!!!!!!Mám doma dva motory soukromé BLSA mají 200tisíc najeto vykuchaný DPFA a je klid!!!!Nevím co je příčina u toho BXEčka ale u BLSa to dělá DPFo ze své zkušenosti!!!!!a jinak jak jsem pro sichr měnil ty šrouby a ojnice tak mi na nich nic zvláštního nepřišlo a přetažený taky nebyli!!!!!

Takze preto čakám nejakú pomoc.

Ďakujem

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Golf 5 variant 1.9 TDi 77kw

Príspevok od používateľa frflos »

...takze ty si sa chytil tohoto jedneho komentaru?? Potom sa mozes kludne chytit aj tych dalsich sto, kde pisu, ze maju najazdene 290 000 km a vsetko v pohode. Ked to urobilo tak kratko po vymene, tak isto nebolo nieco urobene spravne (kvalitne). Na dpf sa moze vyhovarat kolko chce, pretoze nikto po vymene srobou a salok necisti dpf ani ho nevyhadzuje, ale jazdi v pohode dalej. Preco je problem aj u BXE a ten dpf nema?? Ked sa chces tomuto problemu vyhnut pozeraj sa po motore BKC ;)

...o tomto som vravel, ze tu si mohol pokracovat ked si chcel a nedozvedel si sa co by si chcel vediet, ale myslim, ze tam je asi vsetko o tom golf-v-jetta/ojnicne-loziska-vymena-ked ... %20loziska
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"