Elektricke ovladanie kufra - problem (2011)

2010 - ...
Napísať odpoveď
dmiba
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.11.2018 10:32

Elektricke ovladanie kufra - problem (2011)

Príspevok od používateľa dmiba »

Z nejakeho dovodu sa mi kufor po otvoreni zacne sam hned zatvarat. Doteraz to bolo tak, ze sa otvoril a kym som nestlacil tlacidlo otvarania, ostal otvoreny. Tlacidlom ho viem pocas zatvarania zastavit, ale to nie je ziaduci stav. Nema s tym niekto skusenost? Ci sa nahodou nejako, napr. dlhsim podrzanim neprepla nejaka funkcia otvarania kufra?

kukolarik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.07.2016 16:55

Re: Elektricke ovladanie kufra - problem (2011)

Príspevok od používateľa kukolarik »

Skus nasledovne:
Otvor kufor a dobre sa pozri pokiaľ ide, pripadne si to nejak omeraj. Zatvor a pri ďalšom otváraní ho v 95% pohybu tlačidlom zastav, pusť tlačidlo a znova ho potlač a drz, až kým auto vydá zvuk, ze ok. Toto je nastavenie max otvotenia, síce prídeš o 5-10% výšky ale problem sa vyrieši. Ak hned po otvorení je to akoby zaseknute, ze po 1cm otvorenia sa zavrie, tak otvor, daj dole plastovú krytku na núdzové otvorenie z vnutra, Zatvor, prelez cez kufor a packou otvor.
Ak nič nezabralo, chod do VW a povedz im ze chceš flash RJ kufra s nastavením trajektorie, vezmú od teba 1 hodinu práce a huraaaaa.
Daj vedieť, co zabralo!

dmiba
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.11.2018 10:32

Re: Elektricke ovladanie kufra - problem (2011)

Príspevok od používateľa dmiba »

Stratil som 10% vysky :D d sa to nejako opatovne zresetovat, aby som ju nastavoval znova?

kukolarik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.07.2016 16:55

Re: Elektricke ovladanie kufra - problem (2011)

Príspevok od používateľa kukolarik »

podla manualu vraj ho treba rucne pretlacit az hore a nasledne zavriet tlacidlom a ked znova otvoris, tak to je az hore

Používateľov profilový obrázok
Shark83
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 03.11.2009 22:45
Bydlisko: PD
Kontaktovať používateľa:

Re: Elektricke ovladanie kufra - problem (2011)

Príspevok od používateľa Shark83 »

Zdravým Team VW no mne to robí to iste že ho nedrží otvorený a zatvára a keď to resetovanie nezaberie zrejme sú priestiki KO? Je to tak? Ak áno dajú sa rozobrat a opraviť poprípade vymeniť len plynové nakoľko mi kamoš hovoril že by tam mali byt 2 ,elektricky a aj plynový .. diki za info

Napísať odpoveď

Návrat na "SAIII Sharan 7N + Alhambra"