sVIETI KONTROLKA ORANZOVA PORUCHA MOTORA ALEBO VYFUKU.

Moderátor: ejne

lopata86
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.04.2013 19:13

Re: """" Servisak D-tech """kvalita, serioznost a rychl

Príspevok od používateľa lopata86 »

arabesako napísal:Dnes teda vcera som navstivil toho servisaka D-ech... Musim Vam povedat, ze ste mali skutocne vsetci pravdu co ste mi ho doporucili ako opravara,,,
Chalanisko sa tomu rozumie, a napokon je skutocne moc mily, rychly pohotovy a robi svoju pracu kvalitne a odborne!!
Dnes mi zachranil min. 700 eur, lebo ak som bol v servise min tyzden (v inom ako u D tech) tak mi povedali ze diagnostika im ukazuje vadne turbo, ze musi do GO a potom ta montaz a demontaz.... no az mi pot vyskocil na celo....Dobre ze som dostal tip od Vas na tohto cloveka..Je sikovny!! a chyba tam bola za 30e a teda unho som usetril 630e!!!Odteraz budem chodit len k nemu ak nieco budem potreboivat.Od vymeny oleja az po to -co sa este niekedy mi moze prihodit.dufam ze ma tak casto nebude vidiet:-))
Ako pisem,, prkotina a on ju hned odstranil behom troch hodin
Mam passat 4-rocny 3C -2,0 TDI
-Zavada bola ze mi obcas sa rozsvietila kontrolka zhavenia a auto stratilo vykon a dobre neslo,
teraz mi ide vybornea nemusim pocas jazdy zastavovat a vyp.motor a zas startovat aby mi nesvietila..
Vdaka jemu.. Vsetkym dakujem za odporucanie nan!!!!!

marco24
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 23.07.2012 18:44
Bydlisko: Trebišov

Re: sVIETI KONTROLKA ORANZOVA PORUCHA MOTORA ALEBO VYFUKU

Príspevok od používateľa marco24 »

zdravim tiez mi svieti taka kontrolka.... porucha vyfukoveho systemu alebo co ... po pripojeni zobrazuje chybne zhavice 2,3,4 ... ale vsetke 4 su nove maju asi 1 tyzden ... boli vymenene kvoli takej iste chybovej hlaske .... robi mi to od vtedy co vymenili v servise VW vsetke vstrekovace s kabelazou .... co to moze byt ?

kamosko
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27.10.2013 21:38

Re: sVIETI KONTROLKA ORANZOVA PORUCHA MOTORA ALEBO VYFUKU

Príspevok od používateľa kamosko »

Dobrý deň svieti mi oranžová kontrolná zhavenie a vypisuje porucha motora , ide o podtlakovku čo riadi ohrev vo výmenínu vody ( prídavný ohrievač vody) a ten je riadený podtlakom, takže tu unikal podtlak.to môže byť chyba prečo auto strata aj tlak pri jazde a vždy signalizuje kontrolnú zhavenie

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: sVIETI KONTROLKA ORANZOVA PORUCHA MOTORA ALEBO VYFUKU.

Príspevok od používateľa janosik93 »

pokial je vadna banka na chladiči EGR, najlepšie vymeniť celý, alebo len zapchať skrutokou hadičku, no len dočasne. v zime može zle kuriť

aj ja viem spraviť :-)
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory + poruchy čerpadiel"