pomoc pri zapojení, VAG COM a KKL kabel

Moderátori: Hammer, Moderátor

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
branislav07
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 29.11.2013 16:55
Bydlisko: Senica

pomoc pri zapojení, VAG COM a KKL kabel

Príspevok od používateľa branislav07 »

zdravím vás, surne potrebujem poradit ako mam rozbehnut diagnostiku do auta, mám notebook s win 7 32bit a win xp ale ani na jednom to nejde, usb driver mam nainstalovany port COM sedí ale stále mi to vypisuje chyby, bud adapter status nenalezen alebo nepripraven, alebo HEX nenalezen, a podobne ,už neviem co mam skusit, skusal som VAG Com aj 304 aj 409 ale stale nič, inak kábel mam takýto http://www.ikup.eu/ikup/DIAGNOSTIKA-USB ... Y-d185.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

filipek
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1512
Dátum registrácie: 26.12.2009 11:01
Bydlisko: námestovo

Re: pomoc pri zapojení, VAG COM a KKL kabel

Príspevok od používateľa filipek »

toto nie je hex kabel, iba kkl, kde to chceš použiť?
0944922443, rad pomožem kde možem :)

Používateľov profilový obrázok
Druss81
Vodič
Vodič
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 11.04.2013 11:12
Bydlisko: Senica
Kontaktovať používateľa:

Re: pomoc pri zapojení, VAG COM a KKL kabel

Príspevok od používateľa Druss81 »

Na xp mi fungujú oba uvedene VAG v pohode, na 7 tiez ale na tych som mal vytvorení virtual PC cez Oracle a islo to OL. Mne zasa nechce nainstalovat drive na xp... 7 ok ale xp ani za svet, skusal som hadam 7more a nic. Viem ze to sem nepatri, ale neporadi aj mne niekto, ako robehat kabel na xp? Je to cina samo, xp ho detekuje ale ked vyberiem mamualne drivery alebo dam instalovat automaticky, tak vypise ze nie je mozne nainstalovat. Ď

z mobilu
VW Passat 1.9, 96kW Highline,M6, r.v. 2001

chezz666
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.12.2019 11:44

Re: pomoc pri zapojení, VAG COM a KKL kabel

Príspevok od používateľa chezz666 »

Zdravím mam problém s instalaciou kabla vag kkl 409.1 po zapojeni kábla mi nejde nainstalovať ovladac ktorý bol na cd vypisuje chybu a v spravcovi zariadení ukazuje ako keby nevedel win rozoznať kabel jedna sa o win 7 64bit
Prílohy
Bez názvu1.png

Napísať odpoveď

Návrat na "VAG"