trasenie auta za jazdy

SDI, TDI, TDI PD

Moderátor: xmon

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: trasenie auta za jazdy

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Idem dat auto na bazos :D


Ale nie ved zameriam sa na poloosy a uvidime :)



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: trasenie auta za jazdy

Príspevok od používateľa janosik93 »

slovenska mentalita, kazí sa, tak predať. Nový majitel kupi a povie ze vw na hovno, lebo sa kazí. a chyba le medzi volantom a sedadlom
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: trasenie auta za jazdy

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Ale hovno ja sa o auto prikladne staram :D
Nemozem povedat ani makke f na leona.
Vzdy dostane co potrebue a preventivne aj naviac :)



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

JARO27
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04.10.2015 21:09

Re: trasenie auta za jazdy

Príspevok od používateľa JARO27 »

ja som už skoro vymenil všetko a stále mi trasie do volantu aj auto vibruje. Nové gumy, vyvážené, nové čapy riadenia, všetky silentbloky na ramenách ako aj motore ( všetky 3), poloosi už druhá sada od skf. Zistili som, že keď idem okolo 45-60 km/ h, tak cítim ako sa volant jemne pulzuje. Dal som si aj vyváženú sadu kolies z otcovho auta a bez zmeny. Keď som dal auto na zdvihák, tak od 80 km/h auto vibruje a motor veľmi chveje. Odpojil som poloosi, pridal na takú istú rýchlosť ( približne, lebo neukazuje, keď sú odpojené poloosi) a motor ani nešklbne, ide hladko bez vibrácie. Už som mal aj jazdené ale originálne poloosi vw s novými vnútornými kĺbmi skf, ale bez zlepšenia. Ložisko osadené v gume, čo drží krátku poloos mi roztrhlo po 3 mesiacoch. Posledná poloos skf mi začala praskať po 3 tisíc km. už som bol u 3 mechanikov v PD a nevedia čo môže byť problém.....
ale keď idem do zátačky, tak sa ozve také strpanie aj ked otáčam volantom. Ložiská sú nové aj s nábojmi ( predné).

Ďakujem za radu a pomoc

Trabi601
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29.05.2020 18:19
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: trasenie auta za jazdy

Príspevok od používateľa Trabi601 »

naboje nie su krive? ake su to naboje? Ja mam po tohtorocnych skusenostiach a aj LKQ mi to potvrdilo ze SKF ma strasne problemy s kvalitou najma lozisk (LKQ mi to potvrdila v Januari 2022) velku nedoveru v tuto znacku. Skusil si pozriet vrchne ulozenie tlmicov v akom je stave?

JARO27
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04.10.2015 21:09

Re: trasenie auta za jazdy

Príspevok od používateľa JARO27 »

Náboje nové, značku som si nezapamatal. Ložiská taktiež nové, meral som aj hodinkami hádzanie a bolo to max 0,02. Horné uloženie je nové aj s tlmičmi. Osobne mám pocit, že to auto je menej stabilné po tom ako som menil tie uloženia s tlmičmi. Neviem dôjsť na chybu

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"