Predané: Predám G2 GTi 8V

Predaj automobilu.

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: http://www.vw-club.sk/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamknuté
deny GTi 8V
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 01.02.2017 19:12

Predané: Predám G2 GTi 8V

Príspevok od používateľa deny GTi 8V »

Predám svojho golfa po GO motora nové poloosy nové brzdy prasce zapaľovacie kabme Magnecor 8 mm silikónové hadice chladenia nová kabeláž na alternátor starter nový iddle ventil vzduchový filter pancierové ha ice a nový chladič oleja a mnoho ďalšieho k autu dávam aj 4 vstrekovače VR6 a kopu náhradných dielov originál co boli na aute treba sa pohrať z elektrikov predchádzajúci majiteľ to troska nedomysslel nemám už na to čas robím v zahraničí nie je to žiaden cukrík ale kto ma čas urobí z toho pekný kúsok je tam aj nová spojka foto pošlem v prípade záujmu mailom prepadnutia STK a EK takže auto treba naložiť na vlek cena 1200eur

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Predané: Re: Predám G2 GTi 8V

Príspevok od používateľa bengal »

Kasňa je zdravá ? A nejaké foto by som uvítal.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

deny GTi 8V
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 01.02.2017 19:12

Predané: Re: Predám G2 GTi 8V

Príspevok od používateľa deny GTi 8V »

Krásna neviem viem ze je diera v blatník z vnútornej strany ale inak som to neskúšal bolo to v plane vytvárať a napísal som pri záujme pošle ma mail je toho veľa. Ale počítam zo zdravou krásnou nenájdeš G2 pod 5000 euro to ti garantujem natoľko ich poznám

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Predané: Re: Predám G2 GTi 8V

Príspevok od používateľa bengal »

Ale nájdeš pod 5 a je ich dosť.
Oki pošlem ti mail.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Zamknuté

Návrat na "Predaj (AutoBazar)"