Touareg-nejde nastartovat,zamknuty volant

Moderátor: stinger11

Napísať odpoveď
Touareg771
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.08.2017 18:10

Touareg-nejde nastartovat,zamknuty volant

Príspevok od používateľa Touareg771 »

Zdravim,potrebujem poradit,pri otoceni kluca mi nejde odomknut volant a ani nastartovart.Nesvietia ani kontrolky,spusti sa radio a to je asi tak vsetko....Dakujem za radu

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Touareg-nejde nastartovat,zamknuty volant

Príspevok od používateľa bengal »

Ak sa dobre rozumieme asi ti odišiel zámok volantu - častá chyba. Treba najskôr zmerať a skontrolovať všetky základné veci a ak nie, tak naložiť a do servisu. Starý zámok vybrať, nový nakódovať a zložiť. A vozíš sa ďalej .
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Touareg771
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.08.2017 18:10

Re: Touareg-nejde nastartovat,zamknuty volant

Príspevok od používateľa Touareg771 »

Asi to bude ono,pretoze na palubovke vysvietilo zamknuty volant a vobec nejde odomknut a kontrolky ani len nezasvietia,najprv som to pripisoval chybe imobilizeru,ale to by asi ten volant odomklo....

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Touareg-nejde nastartovat,zamknuty volant

Príspevok od používateľa bengal »

Aj ja si myslím. Treba to ale poriadne pozrieť. Len ak máš vytočené kolesá a budeš to chcieť naložiť na odťahovku môže to byť problém. Pár krát som to musel riešiť zavolaním pavúka.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Testastretta
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.06.2019 06:53

Re: Touareg-nejde nastartovat,zamknuty volant

Príspevok od používateľa Testastretta »

Vetsinou to dela vadna jednotka sloupku rizeni, kdyztak umim vyresit o dost levneji nez autorizovany servis. Jsem kousek od Prahy. Tel: +420 770 117 800

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory a chipovanie"