Passat 3.2 V6 2006

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
dowidopo
Vodič
Vodič
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 07.06.2013 17:16
Bydlisko: Senec

Passat 3.2 V6 2006

Príspevok od používateľa dowidopo »

Ahojte. Prosím vás o radu. Na voľnobehu mi behali otáčky pri zohriati na 2000 hore dole. Tak som rozobral sanie prečistil senzor za filtrom, škrtiaca klapka bola plna karbónu tak som prečistil aj tu a vyzerá jak nová, mal som prasknutú hadičku čo ide z motora myslím že to bude niečo na odvetrania poprípade na uvoľnenie tlaku alebo netuším, tak som ju tiež vybral a komplet prečistil a zalepil... ALE nastal zvrat a auto mi pre istotu začalo dusiť na voľnobehu, sicat z miesta nad tou hadickou a keď mu pridám tak nemá ťah, spotreba vybehla hore že aj na voľnobehu mi ukazuje 30l, keď mu pridám tak akoby mi tam niečo zavybrovalo a zabuchalo taký dosť cudný zvuk ako keby som mal uvoľnený výfuk ... posielam fotku aj video hadičky ktorú som lepil a odkiaľ mi to sici. Našiel som nejaké diskusie všetko po anglicky a píšu že je to nejaký krit ale to by mi robilo asi aj pred tým ako som to rozoberal. Dakujem za info

Foto
https://uloz.to/tam/_SOBsSuFImA5f" onclick="window.open(this.href);return false;

Video
https://uloz.to/!db6ctzH5cOGV/mov-0092-mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
VW PASSAT 3.2FSI VR6

Používateľov profilový obrázok
midistar18
Vodič
Vodič
Príspevky: 177
Dátum registrácie: 29.05.2011 22:41
Bydlisko: Rozhanovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Passat 3.2 V6 2006

Príspevok od používateľa midistar18 »

tiez mi to zacalo sicat a snazim sa na to prist co to je. mas prosim ta link na tu stranku kde to bolo pisane po anglicky ?
VW passat 1.9 TDI PD 85KW + chip cca 103 kw, egr off,

nemehlo21
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.05.2012 17:53
Bydlisko: Malacky

Re: Passat 3.2 V6 2006

Príspevok od používateľa nemehlo21 »

Ahoj mal som podobny problem s tymi otackami a vyriesilo sa to vymenou membrany, ktora je v tom plaste ciernom kam ide ta hadicka ktoru si opravoval. Stara membrana bola uplne derava..kupil som ju cez amazon ale neskor som nasiel aj tu na Sk strankach cely ten plast aj s tou membranou vnutry
VW Passat B6 3.2FSI 2006

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory + poruchy čerpadiel"