Golf 4 problém z odomykaním a zamykaním

Ochrana Vášho vozidla.

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
dipox
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.05.2019 23:47

Golf 4 problém z odomykaním a zamykaním

Príspevok od používateľa dipox »

Zdravým mám Golf 4 rok.2002 . 5d . mám problém zo zamykaním už velmi dlhú dobu , ked zamykám alebo odomikám centrálnym tak my všetky dvere zamknú alebo odomknú okrem vodičových , avšak niekedy sa stane že zamknú alebo odomknú aj vodičove robí to ako sa mu zachce , tak isto kľúčom vo dverách niekedy sa dá zamknúť všetky dvere niekedy zamkne len vodičove aj pri otváraní niekedy otvorí všetky niekedy len vodičove , tak isto sa my stáva že zamykanie na ovládači okien niekedy zamkne dvere ale niekedy zas nie a tak isto otváranie zatváranie okien niekedy funguje ale niekedy nie (len ovládač z vodičovej strany , ostatne ovládače na druhých dverách fungujú ) . Dočítal som sa že mám vymeniť mechanizmus zámku dverí ten som aj vymenil za nový a dvere zmetkujú tak isto , skúšal som pomykávať aj kabeláž na rôznych miestach nič sa nezmenilo , Proste raz to ide raz nejde , vymenil som aj modul otvárania okien čo je znútra a nepomohlo neviem čo by som už vymenil , poprosím o radu ak by niekto vedel čo s tým ďakuje :?

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: Golf 4 problém z odomykaním a zamykaním

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Poriadne skontroluj kabliky v prechodke dverí.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

dipox
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.05.2019 23:47

Re: Golf 4 problém z odomykaním a zamykaním

Príspevok od používateľa dipox »

jaroslav158 napísal:Poriadne skontroluj kabliky v prechodke dverí.
Ták dneska som skontroloval všetky káble mám to komplet rozobraté všetky som odskúšal skúšačkou všetko ide takže káblami to byť nemôže viete my poradiť niečo ďalej ?

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: Golf 4 problém z odomykaním a zamykaním

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Určite sú v poriadku? Ide o to že ak káblik drží na pár vlaskoch tak skusacka nezistí poškodenie, ale pri záťaži to ten káblik nedá. Zmeraj to multimetrom, odporovo. Inak ma nenapadá nič. Ak by bol problém len so samotným zámkom tak by to nemalo žiaden vplyv na okná. Prejdi kabliky až ku stekru . A skontroluj aj steker.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Golf 4 problém z odomykaním a zamykaním

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Treba odhalit kable v prechodke a popotahovat ich . Akurat v stredu som to opravoval na frajerkinom chrobaku.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

dipox
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.05.2019 23:47

Re: Golf 4 problém z odomykaním a zamykaním

Príspevok od používateľa dipox »

Mal som možnosť vyskúšať originál kabeláž z druhého golfa funkčnú a odskúšanú a problém neustále pretrváva , kabeláž týmto pádom môžem definitívne vylúčiť tým pádom ma nenapadá nič iné čo by to mohlo spôsobovať :?:

Napísať odpoveď

Návrat na "Zabezpečenie"