Golf 7 r-line, skúsenosti

Benzínové motory

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
martin2075
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 22.10.2018 15:26

Golf 7 r-line, skúsenosti

Príspevok od používateľa martin2075 »

Zdravím, tento rok idem do kúpi nového vozidla a najlepšie mi vychádza golf 7.Iba benzínový motor keďže jazdím krátke vzdialenosti, 1.4tsi 90kw je dobrá volba?A teraz rozmýšlam či obyčajný golf 7 alebo hned priplatiť pár tisícek a kúpiť r-line, dosť sa mi páči, len či sa to oplatí priplatiť, aké sú tam rozdiely?Interiér a exteriér to má aj Golf R?Ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: Golf 7 r-line, skúsenosti

Príspevok od používateľa sirdo »

z tvojej otazky som zmateny. najprv napises, ze chces kupit NOVE auto a potom tu napises, ze sa pozeras po motorizacii 1.4TSI 90kW co sa montovala do najstarsich verzii G7, cize do roku 2015. dalej otazka na R-line je tiez zmatocna. je to dizajnovy balik. da sa kupit vo verzii R-line Exterier alebo R-line Exterier + Interier. rozdiely su jasne, Exterier su ine plasty (nie totozne ako ma Rko) a vo vnutri zas ine sedacky, volant, dekory, sportove naslapy pedalov, uvitacie logo R-line na infotainmente, sivy strop (to si vies priplatit aj do non-Rline interieru) a pod. skor by si mal riesit veci ako fullLED svetla s dynamic light assist, zadne svetla s dynamickymi smerovkami. motorizaciu uz budes mat 1.5TSI a tam by som siel do 110kW verzie...

martin2075
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 22.10.2018 15:26

Re: Golf 7 r-line, skúsenosti

Príspevok od používateľa martin2075 »

Mám na mysli, nové pre mňa (jazdené) vozidlo.

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - benzín"