Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Opravy a problémy

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
peter316ti
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.09.2018 20:45

Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Príspevok od používateľa peter316ti »

Zdravim zacala sa mi objavovat tato chyba B116229 spinac voliacej paky v polohe P. tato chyba sa objavuje len sporadocky . V servise mi povedali ze treba vymenit cely ten system riadiacje paky diel plus praca cca 700 eur stretol sa stym niekto neda sa ten spinac napr opravit?? riesil to uz niekto dsg prevodovka 6 stupnva dakujem

semro
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 23.06.2009 18:32

Re: Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Príspevok od používateľa semro »

Nazdar. Ako si vyriesil problem?

peter316ti
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.09.2018 20:45

Re: Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Príspevok od používateľa peter316ti »

semro napísal:Nazdar. Ako si vyriesil problem?
zDRAVIM ZATIAL NIJAK ze vraj treba vymenit spinac ale moc sa mi do toho pustat nechce .. keby sa dalo to chybiove hlasenie vypnut . to by bolo rieenie nakolko na jazdu ani start to ziaden vpliv nema.

semro
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 23.06.2009 18:32

Re: Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Príspevok od používateľa semro »

Mam ten isty problem. Raz to svieri a raz nie. Vokal som do Volkswagenu a povedali mi ze je to senzor na radiacej pake ktory ukazuje aky mas zaradeny stupen. Oprava udajne nejakych 250 eur vo Volkswagene

peter316ti
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.09.2018 20:45

Re: Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Príspevok od používateľa peter316ti »

semro napísal:Mam ten isty problem. Raz to svieri a raz nie. Vokal som do Volkswagenu a povedali mi ze je to senzor na radiacej pake ktory ukazuje aky mas zaradeny stupen. Oprava udajne nejakych 250 eur vo Volkswagene
tak keby to stalo 250 eur tak nespekulujem .ja som bol vo volkswagene na diagnostike chyba B116229. spinac zamku voliacej paky . co som studoval je to maly spinac uz ho mam aj doma. Vo volkswagene mi povedali cenu cca do 600 eur nakolko treba vymenit cely prepinac dsg . teda ten mechanizmus len ten stoji do 350 eur plus vela rozoberania . takze tak . toto https://www.drive2.ru/l/508123356931818 ... gDDHI_t2pw" onclick="window.open(this.href);return false;

semro
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 23.06.2009 18:32

Re: Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Príspevok od používateľa semro »

Tak to potom budem mat i ja ten problem.

fb_tomáš8
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.07.2020 08:47

Re: Spinac zamku voliacej paky v polohe P

Príspevok od používateľa fb_tomáš8 »

Zdravim,

Riesil uz niekto z vas tento problem so spinacom voliacej paky v polohe "P" bez toho aby menil cely Volic Prevodovky Riadenia?

Dakujem.

Napísať odpoveď

Návrat na "PORUCHY a SERVIS"