Kupiim Radio Composition Media 2017

Kúpa/predaj dielov na GVII

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupiim Radio Composition Media 2017

Príspevok od používateľa herin »

No kámo len aby ti to vôbec fungovalo..tak ako bolo písané vyššie najnovšie VW majú na všetko ochranu..má ju aj nový passat B8 a predpokladám že aj tvoj golf 7 a na svk ešte fachmani na to nedorástli, aby to dokázali "prelomiť"...Na mojom passate som chcel meniť predné svetlá za tie LED a nepochodil som, lebo by to jednoducho chalani odtiaľto nevedeli spojazdniť aby to fungovalo..
V takom prípade u mňa zvíťazilo príslovie:Nerýp do hovna nech nesmrdí...:)
Aj ked toho z posledného linku by som sa nebál kedže je to na slovensku a teda malo by fungovať..ale zas dávať 8 kíl za rádio..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

fazy183
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 25.08.2018 11:30

Re: Kupiim Radio Composition Media 2017

Príspevok od používateľa fazy183 »

herin napísal:No kámo len aby ti to vôbec fungovalo..tak ako bolo písané vyššie najnovšie VW majú na všetko ochranu..má ju aj nový passat B8 a predpokladám že aj tvoj golf 7 a na svk ešte fachmani na to nedorástli, aby to dokázali "prelomiť"...Na mojom passate som chcel meniť predné svetlá za tie LED a nepochodil som, lebo by to jednoducho chalani odtiaľto nevedeli spojazdniť aby to fungovalo..
V takom prípade u mňa zvíťazilo príslovie:Nerýp do hovna nech nesmrdí...:)
Aj ked toho z posledného linku by som sa nebál kedže je to na slovensku a teda malo by fungovať..ale zas dávať 8 kíl za rádio..
Mno ja budem robit urcite komplet muziku v Golfe,kedze na muziku som ja zatazeny henta plechovka sa neda pocuvat.
4xRepro,odhlucnenie,digi-zosik, subwoofer do kufra, no a pri tom vsetkom uz by som dal aj radio nejake slusnejsie hlavne kvoli handsfree telefonovaniu a navigacia tiez potesi lebo v tom mobile sa furt nieco...a nikdy to nefunguje poriadne ;) a ked nies. navi tak aspon mirror link.Ale teraz som zistil ze Apple play ukaze len orginal google maps ajfonacke a tie saozrejme nefunguju offlajn takze skor s navi uvidime...

Kazdopadne dakujem za rady ;)

fazy183
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 25.08.2018 11:30

Re: Kupiim Radio Composition Media 2017

Príspevok od používateľa fazy183 »

Mno dnes som sa pobavil vo VW servise,pytal som sa kolko stoji aktualne radio composite media (dotykove),ktore je na prvej stranke, ze by stalo orginal cca 3000eur a moje aktualne radio stoji 1125eur,mno dopadol som,ale aspon ze viem ;)

A k tomu samozrejme este reci ako to vsetko dokopy nemusi fungovat,kedze kazdy kus je naprogramovany specialne na dane auto z vyroby... :roll: :roll: :roll:

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Kupiim Radio Composition Media 2017

Príspevok od používateľa bengal »

Snád si nečakal, že to bude len tak :)
A to ešte jedného ktorý to namontuje a spustí. Ale pokial plánuješ dávať do auta kvalitné audio a tým myslím naozaj kvalitné, tak 3-4 tis rátaj na komponenty a tlmenie. Lebo môžeš mať repro najlepšie nasvete, ak to nie je vytlmené, tak to stále bude znieť ako zo záchoda :mrgreen:
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

fazy183
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 25.08.2018 11:30

Re: Kupiim Radio Composition Media 2017

Príspevok od používateľa fazy183 »

Tak zase spickovu autohifi predvadzacku z toho robit nejdem,liter bez radia ti uplne staci ;)

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupiim Radio Composition Media 2017

Príspevok od používateľa herin »

No vidíš, je to presne tak ako som písal vyššie..nejde to len tak, že vymením si rádio..hentie golfy a nové passaty B8 sú už o niečom inom..
Technik Ti povedal pravdu s tým, že každý kus je dá sa povedať jedinečný pre to konkrétne auto..
V menu tých rádií je kopec nastavení, ktoré súvisia s výbavou...ja mám napríklad park pilota, takže kto ho nemá, tak mu to bude asi v menu rádia k ničomu...
A nechce sa mi vypisovať kopec ďalšej výbavy, ktoru auto môže mať ale aj nemusí a je ovládaná cez rádio..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

fazy183
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 25.08.2018 11:30

Re: Kupiim Radio Composition Media 2017

Príspevok od používateľa fazy183 »

herin napísal:No vidíš, je to presne tak ako som písal vyššie..nejde to len tak, že vymením si rádio..hentie golfy a nové passaty B8 sú už o niečom inom..
Technik Ti povedal pravdu s tým, že každý kus je dá sa povedať jedinečný pre to konkrétne auto..
V menu tých rádií je kopec nastavení, ktoré súvisia s výbavou...ja mám napríklad park pilota, takže kto ho nemá, tak mu to bude asi v menu rádia k ničomu...
A nechce sa mi vypisovať kopec ďalšej výbavy, ktoru auto môže mať ale aj nemusí a je ovládaná cez rádio..
Ano ano je mi to jasne ,tak zatial to vyzera ze ak budem menit radio tak jedine to ESX tam by malo ficat vsetko :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Bazár"