Kúpa Tiguanu

2007 - .....
Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa bengal »

Aby tej jeden mohol tomu druhému doniesť kávu a podávať cigarety :mrgreen:

Remene sú od 2015 vyššie. Čiže to je určite mimo Tvoj rozpočet. Do tých 12 tis ten rok ktorý si napísal bude zaujímavé nájsť.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Veduci
Vodič
Vodič
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 22.10.2010 19:11
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa Veduci »

Chalani uvazujem nad 2.0TSI 4Motion DSG, co na tie motory poviete? Je ich hrozne malo ale urcite lepsia volba nez 1.4m ci ?
T5 Lift Caravelle | TIGUAN > CBAB 103kW/140k (r.v. 2008) |

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa sirdo »

Tiguan I alebo II?...

Veduci
Vodič
Vodič
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 22.10.2010 19:11
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa Veduci »

Jo jednotka samo, dvojka je mimo moj rozpocet :)
T5 Lift Caravelle | TIGUAN > CBAB 103kW/140k (r.v. 2008) |

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa bengal »

Ak má málo km a dobrého gazdu, tak prečo nie ?
Ak máš záujem mám inak jedného na predaj :wink:
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Phill
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.01.2018 10:30

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa Phill »

Bengal - nejake info o aute by potesili. Pozeral som odvtedy uz viac znaciek, ale Tiguan mam stale ako jednu z alternativ. Posli dake info, porozmyslam, dik :)

Inak ja by som asi radsej bral diesel, lenze 70-80% jazdim v meste a ktovie, co by na to povedal DPF filter... v zivote som ho v aute nemal, takze fakt netusim, ako sa to sprava v meste - kolko to vydrzi, ci to netreba stale cistit, ci staci raz-dvakrat za tyzden vybehnut na 10 kilometrovy obchvat mesta alebo co... no netusim...

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa bengal »

Rok, 2014 2.0 tdi 103kw, medenná metalíza, DSG 4x4, koža, el sedačky, xenon, led, bluetooth, samozapark, multifunkčný volant, rns 510, originál VW cúvacia kamera, sezónne prezutie, 67 000km. Ostatné hlúposti ako el okná, tempomat atď je samozrjemosť. Momentálne sa auto prihlasuje, je dovezené z nemecka.
Cena 16 tis.

Čo sa týka DPF, rozumnou jazdou s kvalitným palivom by nemal byť problém. Ono to všetko zohráva veľa faktov.
Veľa krát sa stane, že ku mne príde človek na servis, poviem toto a toto máte v aute zlé, treba to vymeniť a len hodí rukou. A ono každá chyba má na niečo vplyv.

Osobne by som asi šiel do TSI, ale do tiguana II a 2.0 tsi. A v 1.4tsi je hlavne remeňový rozvod a nie problematická reťaz ako v prvom modeli.
Najlepšie je najskôr pojazdiť a neunáhliť sa ako ja dnes s kúpou kosačky :mrgreen:
Naposledy upravil/-a bengal v 07.05.2018 23:59, upravené celkom 1 krát.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Phill
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.01.2018 10:30

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa Phill »

Vďaka za info... tak budem o tom ešte chvíľu rozmýšľať :D Aby som nedopadol ako Ty s kosačkou, čo mi je úprimne ľúto :? :D Kto by to povedal, že aj s kosačkou sa dá prerátať :)))

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Kúpa Tiguanu

Príspevok od používateľa bengal »

Treba sa povoziť určite na kade čom. Aj ja som za týždeň kosil s 5 kosačkami. Nekúpil som zle, to nemôžem povedať. Ale za tú cenu som mohol mať o chlp lepšiu kosačku a to ma serie. A už dve hodiny chodím ako keby mi ukradli večeru :mrgreen:
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Napísať odpoveď

Návrat na "Tiguan"