Problém s TURBOM????

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Problém s TURBOM????

Príspevok od používateľa janosik93 »

samozrejme, ako vravíš.... no stále platí : kupil si si staru opicu, musíš mať aj na banany....
a k tomu ak sa pridá vačka, plus rozvody nejaky ten vstrek hned máš 2000€ nazbierane. Inak nebolo by to prve auto , čo som takto robil .
Potom po oprave šlapalo ako hodinky
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

mafik
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 05.08.2009 15:41

Re: Problém s TURBOM????

Príspevok od používateľa mafik »

ešte tandemovka...a je vystarane

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Problém s TURBOM????

Príspevok od používateľa bengal »

To je jasné, mne to vysvetlovať nemusíš. Ale je to tak. Vždy keď začneš niečo opravovať, nikdy neskončíš len pri jednej veci. Teda pokiaľ človeka neohne.
V každom prípade náhrady originál dielov stoja za nič a oplatí sa priplatiť si. Aj keď už dnes ani ten originál nie je vždy 100 %.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

pasat13
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.11.2010 22:39

Re: Problém s TURBOM????

Príspevok od používateľa pasat13 »

passat B5,5 2002 1,9 Tdi 96 kw za tial mi to spravilo len 3 razy hodilo ma do nejakeho nudzoveho režimu že sa mi nedalo pridať ako by som chcel len tak pomaly ziadna sila že by ma hodilo do sedadla ked pridam ale vypol som kluce a zapol a už to islo .co to može byt nejaky snimac ale je nieco zapchaté ?

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Problém s TURBOM????

Príspevok od používateľa janosik93 »

treba log. najskor zavada na regulacii turboduchadla. 96KW je na to velmi citliva
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"